Vigyem Orvoshoz?

Figyelt kérdés
Nemsokára 7 Hónapos a kislányom és szerintem herpesze van de nem vagyok benne biztos...olvastam ,hogy 6 hónapos jelentkezhet. (se az apjának se nekem soha nem volt herpeszünk szóval fogalmam sincs ,hogy most mi a teendő) Szóval az orra és a szája közti részen van egy piros folt (szerintem tegnap kisebb volt ) de nem tudom ,hogy az e mintha fehéres lenne a közepe de lehet csak beképzelem.Nem tudom eldönteni ,hogy herpesz vagy csak megkarmolta magát. Szerintetek vigyem orvoshoz vagy ha elmegyek a patikába ott is megmondják? De arra is gondoltam ,hogy csak megkarmolta magát és mivel a cumi pont takarja nem szellőzött a seb így nagyobb lett! jah és mire számíthatok mennyi idő mire elmúlik ha herpesz? nem tudom segítenétek? (ha valaki gondolja csinálok képet róla) előre is köszönöm

2014. jan. 8. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

egy kép lehet segíteni. HA nem muszáj én nem vinném orvoshoz, mert sok most a beteg nehogy a váróban elkapjon valamit. Cumi nem sérthette meg? Nem lehet allergia?


Ha herpesz az sok idő 1,5-2 hét mire telejsen elmúlik.

2014. jan. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De megsérthette mert azzal játszik ,hogy ki-be teszi és hiába vágom 2 naponta a körmét mindig valahogy mindig megkarmolja magát! Igen nekem is ez a bajom ,hogy nincs rosszul nem beteg ezért nem szívesen ülnék vele a váróban,hogy lebetegedjünk.!És nem fáj neki mert lefertőtlenítettem a kezem és oda nyúltam de csak hangosan elkezdett kacagani.Nem sokára teszek fel képet csak most alszik nem bántom! Kérlek szépen majd egy pár óra múlva nézz vissza és nézd meg a képet! Nagyon szépen köszönöm
2014. jan. 8. 13:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelek mindenképp!


Nem vagyok orvos, meg azért látatlanba főleg, viszont nem hiszem, hogy herpesz, mert az borzasztóan fáj!!! Biztos nem kacarászna ha hozzáérsz.

2014. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

NEm baj ,hogy nem vagy orvos csak szükségem van olyanra aki tudja milyen a herpesz!:) Ez megnyugtató ha nem fáj neki nem valószínű ,hogy az. Allergia nem hiszem mert csak ott van neki az az egy pötty! Bocsi cicakakás az orra most kelt föl és gyorsan képet akartam szóval azt ne nézd :)

[link]


[link]


kicsit pirosabb neki mint a képen! Nagyon szépen köszönöm ,hogy válaszolsz és nem úgy mint sokan mások vidd orvoshoz vagy mi az ,hogy nem ismersz meg egy karmolást vagy egy herpeszt köszönöm a kedvességed!

2014. jan. 8. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez nem tűnik herpesznek! Inkább hámsérülésnek. Nem tudom lehet e ilyen piciknek de aloe verával a növénnyel és ne kivonattal próbáld kenni neki. Az hámsérülésre és herpeszre is jó. Viszont ha nem fáj neki, akkor lehet inkább békén hagynám.


Gyönyörű a kiscsaj szeme!

2014. jan. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Egyáltalán nem fáj neki! (örül ,hogy valószínűleg nem az) Úgy ,hogy akkor hagyom és várok ha nem javul veszek aloeverát! (szerintem nehezebben fog gyógyulni mert most jönnek a felső fogacskái és folyton tömi a száját:)Köszönöm a megnyugtatást és a dicséretet is :) ( apuka sokszor mondja jaj ezzel a szemekkel még később bajok lesznek :)) További szép napot és köszönöm!
2014. jan. 8. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!