Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2éves kisfiamnak tüdögyulladás...

2éves kisfiamnak tüdögyulladása volt erös antibiotikumot kapott szuriba, hála az égnek meggyógyult viszont pár napja a pucáján és a heréjén piros pöttyök jöttek ki ami mára egybefüggő lett a gyógyszertöl lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumtól nem valószínű, de adtál neki esetleg mellette lázcsillapítót vagy valamilyen probiotikumot vagy valamit? Az én kisfiamnál az epres ízesítésű gyógyszerek okoztak hasonló tüneteket.
2014. jan. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Adtam normaflort meg nurofent de narancsosat és azt már korábban is szedte nem tudom mitöl múlt el a kisfiadnak?
2014. jan. 18. 19:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Én nem adtam tovább az epres lázcsillapítót. Szerintem mutasd meg az orvosotoknak, mert neki azért dunsztba van vagy pelenka vagy kisnadrág miatt. Nem biztos, hogy magától elmúlik.
2014. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, a gyógyszertől, mivel az antibiotikum legyengítette a bélflóráját, elszaporodtak a gombák...a normaflore sajnos nem sokat ér, tapasztalat, vannak jobbak, pl protexin.

Sudokrémmel kenegesd neki és tartósan, legalább 6 hétig pro-prebiotikum adása szükséges.

2014. jan. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2014. jan. 19. 08:27
 6/7 anonim ***** válasza:

Leirnád mi volt a neve az erős antibiotikumnak?

Mi az amit injekcióba adnak ?

2014. jan. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A legjobb probiotikum a PRO GASTRO kid. Elég húzos, mert 3000 Ft, de 2 alkalom után, már javulás van. A kisfiam minden antibiotikumos kezelés alatt hasmenéses, de ettől az első bevétel után rendeződik a széklete. Én neogranormonnal kentem neki.
2014. jan. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!