Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Beadattátok a kullancs és a...

Beadattátok a kullancs és a bárányhimlő elleni oltást? Volt valami mellékhatása?

Figyelt kérdés
mennyi idős volt a gyermeked?
2014. jan. 21. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind a kettőt beadattam. A kullancs elleninél kb. 15 hónapos volt,a bárányhimlő elleninél 21 hónapos, és 2 éves lesz a második bárányhimlő oltásnál. Egyiknek sem volt semmi mellékhatása.
2014. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bárányhimlőt igen, kettő gyerekemnek nem volt mellékhatás, a harmadik most kapja a héten, gondolom neki se lesz...

15 és 18 hósan kapták/kapja

2014. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
beadtam, a kullancs ellenit még egész picinek, a bárányhimlőt 20 hósan kapta (az elsőt 2 hónap múlva a másodikat)
2014. jan. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gabszem ***** válasza:
egyiket se adattuk be. most 2 éves. a környékünkön nemigen van kullancsveszély. kirándulni meg nem voltunk még vele erdőben. a bárányhimlő ellenit meg az irvos nem javasolta mert állitolag sok gyerek akkor is elkapja ha be vannak oltva. szoval majd idővel átesünk rajta. A rotát és a meningitecet beadattuk neki.
2014. jan. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam kevéssel 3 éves kor előtt kapta a bárányhimlő ellenit (2 részletben), a kullancsellenit majd most fogjuk (a kettőt egyszerre, közeli időpontban nem szabad, nem ajánláják). Ezt ítéltem fontosabbnak az ovi miatt, budapestiek vagyunk, így a kullancsveszély nem állandó :)
2014. jan. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!