Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kicsit sárgásabb orrváladékra...

Kicsit sárgásabb orrváladékra egyből kaptatok antibiotikus orrcseppet?

Figyelt kérdés
Kicsit tanácstalan vagyok, mert néha úgy látom, mintha kicsit sárgásabb lenne itt-ott a váladék, amit leszívok (főleg, akkor látom úgy, amikor kimosom a szívót, a fehér kádban), de szerintem korábban is volt már ilyen, mikor meg volt fázva, akkor elmúlt a szokásos sterimar--orrszívás-nasivintól. Szóval ilyenre már egyből kaptatok, vagy várhatok vele pár napot és ha nem javul-múlik, akkor doki? Voltunk már, mert köhögéssel kezdődött, arra kapott köptetőt, de akkor még nem volt semmi extra...

2014. febr. 3. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Én ilyenkor szívtam a kis orrát rendszeresen, meg sok folyadék, vitamin, friss levegő.... A bölcsiben gyakran kapott ilyen náthát, de sosem használtunk még antibiotikumos orrcseppet.
2014. febr. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Most ébredt az délutáni alvásból és leszívtam neki, teljesen átlátszó-fehéres volt, és nem is sok...

Nem szívtam neki eddig túl sűrűn, mert nagyon hamar vérezni kezd a kis orra a sok szívástól, de lehet akkor emiatt láttam úgy, hogy sok volt benne. Igyekszem szívni sűrűbben, a tengervíz megy ezerrel egyébként is, párologtatok eukaliptusz és citromolajjal, remélem tényleg minden rendben lesz ennyivel. Meg még ezt próbálom beszerezni:

[link]

2014. febr. 3. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig a gyógyszertári orrcseppet használom az egész családnak. Fiamnak hajnaltól folyik az orra, átlátszó, de sűrű. Alig kap levegőt ha szopik. Naponta 20x cseppentek neki, már onnét hogy folyik az orra, mert ís 2-3 nap alatt rendbe jön, nem húzódik el egy hétig a betegség.
2014. febr. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!