Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan probaljatok a kistesot...

Hogyan probaljatok a kistesot megvedeni attol, hogy elkapja az idosebbiktol a betegseget?

Figyelt kérdés

Az egeszen pici babakra gondolok. 2 eves a nagyobb, lazas, mas tunet nincs, 3 hetes a pici. Tok tehetetelennek erzem magam, a nagy elegge kuzd meg a helyzettel amugyis, most tiltsam meg, hogy hozzaerjen, odahajoljon hozza? Raadasul allandoan bemaszna hozza a jarokaba, stb, nekem meg gyomorgorcsom van, mikor kapja el :(

Ti mit csinaltatok, csinaltatok egyaltalan valamit?


2014. febr. 26. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk detto ugyanez van, csak a kicsi 4 hónapos. Nem tudsz tenni semmit. Reméljük, hogy védi az anyatej. Fiamnak nem tilthatom, hogy ne puszilgassa a húgát, az nagyon rosszul esne neki és úgysem tudom megakadályozni, hogy közel menjen hozzá. Reménykedem, hogy a húga nem kapja el és védi a tejem valamennyire.
2014. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet kivédeni, vagy elkapja, vagy nem.

Lányomat hen ás hasmenés kapta el, mikor 2 hetes volt a pici, de nem kapta el a fiam.

4 hónapos volt mikor először elkapta a megfázast.

2014. febr. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 lcs ***** válasza:
nekem 4 éves a lányom, és bárányhimlős lett mikor az öccse 3 hetes volt, akkor mész szopizott, így megúsztuk. a gyerekdoki meg a védőnő szerint nagyon sokat tud védeni az anyatej :)
2014. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 lcs ***** válasza:
mész = még
2014. febr. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hat en is remenykedem, csak epp a batyja anno 3 hetesen hiaba szoptattam, es nem volt senki beteg a kornyeken megis belazasodott, 1 honapig jarkaltunk vele mindenfele orvoshoz es csak azert nem kellett befekudni vele korhazba, mert a dokink naponta jott es naponta szurta, hogy nem bakterialis fertozese van-e... Szoval annyira sajnos az en anyatejemben nem bizok :(

Hat imadkozom es remenykedem, koszonom a valaszokat!

2014. febr. 26. 21:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a legnagyobb jár már oviba, a kicsi 2 hónapos korában elég csúnya hörghurutot kapott tőle. Most már 1 éves múlt, a középső 2,5, most jutottunk el oda, hogy nem kapnak el mindent egymástól. Az orvosom azt javasolta, hogy különítsük el betegség esetén a nagyot, menjen a nagymamához, van olyan ismerősöm, aki így oldja meg, de ez nálunk nem megoldható, meg egyébként se szívesen passzolnám le a beteg gyereket.
2014. febr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!