Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 evesem lazas de alszik?...

3 evesem lazas de alszik? Felebresszem lazat csillapitani vagy majd felebred ha rosszul erzi magat?

Figyelt kérdés
Kozepfulgyulladasa van. Tegnap hajnal 1-től 2 ig ebren voltes aztan reggel 5 kor kelt..11kor megkapta a lazcsillapitot meg az antibiotikumot fel egy ota alszik.
2014. márc. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Vajon mennyi a láza? Én nem ébreszteném fel, ha nem muszáj.
2014. márc. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Had aludjon. Legalább kialussza a betegséget. Az én lányom is ilyen, nagy betegen sokkal többet alszik, én hagyom aludni, és utána mindig jobban érzi magát, feltöltődik, megerősödik.
2014. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Engem anyukám időnként felébresztett, és ha tetszett ha nem akkor lázat mért. Ha nem volt túl magas akkor gyógyszer majd aludhattam tovább. Ha magas volt akkor irány a fürdő.

Abszolút nem volt benne kétség hogy ébresszen vagy ne.

Amúgy ha megfogod a homlokát akkor érzed rajta hogy felment e a láza vagy nem. Ha tűzforró akkor ébresztő.

2014. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mi doktor nénink aztmondta hogy nem szabad aludni hagyni a gyereket ha lázas mert észrevétlenül felKúszhat es lázgörcs léphet fel.
2014. márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én biztos nem ébreszteném fel.
2014. márc. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Felébredt magatol 4kor. Volt mar enyhe lazgorcse ezert volt bennem ketseg de ez nala mindig apro rangasokkal kezdodik eloszor ritkabbak majd surusodnek..mindig sikerult "elcsipni" eddig mert az elso osszerezzenesnel tolom be neki a kupot..(orvos tanacsara). Amugy magas volt a laza 39.2 de jokedvuen mosolygosan ebredt..mire magahoz tert mar el is kezdett hatni a laucsillapito.

Kozben felhivtam a dokit is es mondta ha nem remeg akkor hagyjam aludni ameddig akar mert a laz es az alvas az gyogyit..kuzd a kis szervezete.

kivancsian varom mi lesz ejszaka..szegenykem..3 hete kruppos volt epp meggyogyult mire megint benyalt egy virust..mar 2 napja egeszseges volt erre jon ez a fulgyulladas.. komolyan mar ugy ki vagyunk faradva mindketten..sose lesz vege?!

2014. márc. 6. 18:59
 7/9 anonim ***** válasza:

:(

Mielőbbi gyógyulást!

2014. márc. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a koszonom!
2014. márc. 7. 17:26
 9/9 A kérdező kommentje:
Na megegyszer:) koszonom a valaszokat!
2014. márc. 7. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!