Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyi ideig kellett hordjatok...

Mennyi ideig kellett hordjatok a terpeszpelenkát a gyógyulási?

Figyelt kérdés
3 honapso karaban megallapitottak, hogy csipoficam gyanus a lanyom, mar harom honapja hordjuk a rugi bugyit. Arra lennek kivancsi mennyi ido alatt jon helyre a csipje?

2014. márc. 17. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

NEKEM semeddig nem kellett hordani, CSAK a LÁNYOMNAK!!!!


Neki viszont egy éves koráig.

De ez függ attól, hogy mennyire erös az elváltozás. Viszont az orvos úgyis szól ha már fölösleges. Addig feltétlen add rá, mert késöbb nem lehet már mütét nélkül rendbehozni.

2014. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig kerul valaki aki belekot a kerdeseimbe :). Amugy koszi a valaszt. Hany honapos koratol hordta a lanyod a rugi bugyit?
2014. márc. 17. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak 6 hetes korától 5 hónapos koráig kellett hordani. Havonta vittem kontrollra, mindig azt mondták, hogy még egy hónap, még egy hónap.
2014. márc. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az elsö vagyok.


Elöször is NEM belekötöttem a kérdésedbe, csak kijavítottam egy nagyon zavaró fogalmazási hibát. (Te meg a gyerek KÉT külön ember vagytok, ne beszélj kettötökröl közös személyként, mert sok esetben igencsak furcsa dolgok sülnek ki belöle.)


A lányom 1 hónaposan kapta, és tökéletesen helyrejött a csípöje. Szóval használd a picinél, és rendbe fog jönni. Minden jót!

2014. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!