Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lehet valahol kapni ENCEPUR...

Lehet valahol kapni ENCEPUR JUNIOR ill. sima ENCEPUR oltást a környéketeken?

Figyelt kérdés
Mi Kispesten lakunk és mindenhol azt mondják, hogy hiánycikk. Esetleg ha van valaki, akinek a környezetében lehet kapni (mert esetleg maradt még raktáron 1-1 db), légyszi írja meg, hogy hol. Köszi
2014. márc. 21. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
a "sima" ENCEPURnál a felnőtteknek adhatóra gondoltam, aminek hivatalosan ENCEPUR ADULTS a neve. Köszi
2014. márc. 21. 14:27
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is hiánycikk. Az utolsó "széria" amit gyártottak 2013 október lejáratú volt, és azóta nem került a gyógyszertárakba, nincs újabb.(legalábbis kb másfél hete még nem volt )
2014. márc. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi, hát ez nem túl jó hír :(
2014. márc. 21. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Én több patikába is jártam, áprilisra várja a legtöbb..., nálunk se kapni sehol
2014. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem novemberben decemberre ígérték, de nem lett belőle semmi. Azóta sem kaptam.
2014. márc. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát, akkor várunk és reménykedünk...
2014. márc. 22. 06:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!