Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 13 hónapos gyerekem elkezdte...

13 hónapos gyerekem elkezdte a bölcsődét, állandóan beteges, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
hetekig lázas volt, kórházban is voltunk, viszont most újra elkapott valamit. Egy másik dr. nőhöz kerültünk szabadságolás miatt és adott neki antibiotikumot. Estére már vissza sem jött a láz, azóta is jól van, voltunk vele kirándulni is. Nagyon enyhe orrváladékozás. Ennyire jó hatással volt az antibiotikum? És ha igen, eddig miért nem kapott?
2014. márc. 23. 20:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen pici korban nem szeretik adni. Egy komoly allergias reakcio veszelyes egy kisbabara. Az en fiam 1 eves, de mar ketszer is kapott antibiotikumot, razza is a fejet a doki neni, de nem tudunk mit csinalni.
2014. márc. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike,mert szemmel láthatólag 1 nap alatt legyőzte azt a betegséget, amivel hetekig kínlódgattnk..
2014. márc. 23. 21:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, nalunk is ugy volt, hogy bajlodtunk egy darabig, aztan tudogyulladas lett a vege. Kapott antibiotikumot es helyretette. Kapott egy gyogyszert (nem antibiotikum) es eszrevettem, hogy az egyebkent is aktiv gyerekem porog, fel ala jarkal, majd mikor megpihent elkezdett egesz testeben remegni. Na ez egy mellekhatas volt "csak" nem allergia. Masreszrol az antibiotikum nagyon megviseli a belrendszert, ami egyebkent is erzekeny naluk. Kapott melle probiotikumot is?
2014. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Normafloret kéne adni , de nem akarja meginni, ezért adtam neki joghurtot, meg szoptatom még.Állítólag az a legjobb rá.
2014. márc. 23. 22:50
 5/5 A kérdező kommentje:
(mivel nálam szinte csak az anyatejet issza, nem tudom üdítőbe csempészni:)
2014. márc. 23. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!