Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » NeisVac-C oltás után volt-e a...

NeisVac-C oltás után volt-e a babának valamilyen mellékhatása? Lehet, nem kellene elolvasni mindig a betegtájékoztatót? Mióta elolvastam, nagyon aggodalmaskodom.

Figyelt kérdés
Holnap töltjük éppen a hat hónapot, és holnap kapjuk az elsőt ebből az oltásból.

2014. márc. 26. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem szabad elolvasni, de az összes eddig megkapott oltásnak pont ugyan ez áll a betegtájékoztatón csak azt nem nyomják a kezedbe. Soha semmi baja nem volt az oltásoktól, se láz se semmi, de ennél 3 napig hisztérika volt. szerdán kapta péntek, szombat, vasárnap teljesen bolond volt a fiam. Akkoriban voltak front változások is talán az is közrejátszott nem tudom. De ezen kívül semmi mellékhatása nem volt, se láz se semmi.
2014. márc. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Erre énis kíváncsi lennék, 2 hónap múlva oltják a fiam.
2014. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fiúnk 3 és 5 hónaposan kapta meg. A 3 hónapos után volt hőemelkedése, de lehet, hogy a másik oltástól, amivel együtt kapta. Az 5 hónapos után semmi gond nem volt. A doktornőnk nem ajánl minden nem kötelező védőoltást, de ezt kifejezettem kérte, hogy adassuk be.
2014. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!