Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki lehet mutatni vérképből...

Ki lehet mutatni vérképből vagy vlmiféle vizsgálatból, hogy vlki szede-e rendszeresen fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Szóval pl nem szedem, és elmegyek nőgyógyászhoz, akkor ő meg tudja állapítani a vérképből, vagy másféle vizsgálatból, hogy én szedem-e vagy nem?

2014. ápr. 1. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha direkt a fogamzásgátló hatóanyagaira keres rá akkor igen
2014. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A nödoki szerintem gondolhatja. Gyógyszer egy hormon készítmény, ami miatt nincsen peteérés, és a mensi is sokkal kevesebb, mert nincs olyan nagyon megvastagodott méhfal mensi elött közvetlenül. Az orvos azzal kezdi, hogy mikor volt meg utoljára? ha mensi elött vagy és vékony a méhfalad akkor gondolhatja, de nem feltétlen.

De megkérdezi szedsz-e gyógyszert és szerintem elég gáz letagadni a dokid elött.


vérböl akkor tudják kimutatni ha konkrétan olyan hormon vizsgálatot kérnek. Vért csak arra vizsgálják be amire a doki kéri. Pl én úgy tudom nagy vérképnél sincsen benne hormon vizsgálat.

2014. ápr. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy mitől félsz. Ha kiskorú is vagy és szedsz fogamzásgátlót, a doki nem fogja megmondani a szülőnek, akivel mész. Nem mondhatja el. Előtte meg nem kell titkolóznod, semmi értelme. Főleg, ha elmúltál már 18, de nem hiszem..
2014. ápr. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elmúltam 18 :)

Köszönöm a válaszokat!

Többi magánügy. És mellesleg, nem rólam szólt a kérdés, csak feltételes módban szándékoztam írni magamról

2014. ápr. 2. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!