Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 21 hónapos fiam folyamatosan...

21 hónapos fiam folyamatosan beteg, kinek mit javasolt az orvos immunerősítésre? Vérvételen, kivizsgáláson túl vagyunk.

Figyelt kérdés

Van két nagyobb testvére akik ovisok ehát a magyarázat az ez, hogy ők hordják haza neki a betegséget (úgy hogy közben a nagyok nem betegesek évente 2-3szor van vmi bajuk talán). November óta folyamatosan vagy beteg, vagy épp gyógyszert szed, itt van június és még mindig betegeskedünk. Egy év alatt vagy 20 antibiotikumos kezelést kapott már. Vérvétele teljesen jó, vizelete negatív, immunhiánya sincsen erre is nézték a vérvételt.

Ötleteket írjatok ki mit szed, ad a gyerekének vagy mit lehetne még tenni?


2013. jún. 12. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Allergia vizsgálaton voltatok már?

Az én fiamról 13 hónaposan derült ki,hogy tejfehérje allergiás. Ő is többször volt beteg, de amióta diétázik, még egyszer sem!

2013. jún. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen voltunk!! 42 féle allergént néztek elvileg !! töknegatív az is:(( de már gondoltam rá hogy nem érdekel saját szakállamra diétáztatom előbb tejre majd gluténra...de let hogy ez nagy hülyeség nehéz amúgy is mert 1. rossz evő 2. iszonyú vékony és pici is szóval ha még megvonok tőle ezt azt alig fog enni és az orvos így is mindig mondja milyen picike ( a többiekhez képest, hozzánk szüleihez képest és ahhoz hogy mekkora súllyal született (4300 gramm 58 cm) )
2013. jún. 12. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Pont tegnap kérdeztem meg az orvosunk róla, mert mi most kezdtük a bölcsődét, és már a beszoktatas alatt beteg lett. Immunotrofinat ajánlotta. Recept nélkül vehető. Utána olvastam sokan dicsérik. Kíváncsi leszek
2013. jún. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
1 es és ez a tejfehérje allergia székletében megmutatkozott úgy értem voltak azzal gondok? Hasmenés puffadás ilyenekre gondolok?
2013. jún. 12. 13:59
 5/7 A kérdező kommentje:
Megnézem ez milyen szer. Mi ribommunilt kaptunk de semmit se ért...
2013. jún. 12. 13:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Nálunk nem is voltak annyira durva tünetek, ezért derült ki sokára! Mert ugye tejterméket a tejen kívül, már 8 hónapos kora óta kapott!

Túl sok széklete volt, éjjelente úgy felsírt,hogy alig bírtam visszaaltatni, nem igazán akart hízni és rossz étvágy a volt.

Már a diéta első hete után jobb volt az étvágya. A doki szerint addig ugye fájdogálhatott a hasa, rosszabb volt a közérzete és hát ilyenkor még egy felnőttnek sincs olyan étvágya. Utána elkezdett hízni, és elmaradt az állandó nátha is!

2013. jún. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát az én fiamnak nincs sok széklete úgy értem napi 2 van reggel és déli evés után (már ha eszik...) normál állagú stb. Nem puffad meg semmi, ezért is mondja az orvosunk hogy nem lehet ilyen felszívódási zavar vagy ilyen allergia mert az járna vmi ilyesmi tünetekkel...

de lehet hogy nem megpróbálkozom azért. Mondjuk hatalmas szívás mert PONT a tejtermékeket szereti legjobban :((

2013. jún. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!