Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy honapos anyatejes babanal...

Egy honapos anyatejes babanal mennyi ido utan tegyek kupot ha nincs szeklete? Folyamatosan erolkodik, nyom de mar masodik napja nincs szeklete.

Figyelt kérdés
2013. jún. 5. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
17%

2.nap este,de ne kúpot van egy gyógyszer a csecsemőorvos írja fel.

Ha már feliratod akkor beszéld meg vele,hogy székrekedésre hajlamos a gyermeked esetleg probiotikum adását javasolja-e?

Én anno adtam a lányomnak 3 hónapos koráig,LactoProtect Baby-t,szépen rendbe tartotta a székletet és nem volt hasfájás sem.

2013. jún. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál nem baj,ha 4-5 napig nincs széklet!
2013. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2hós a fiam,ő pl csak félig ülő pozicióban tud kakilni. [link] ebben a pozicióban a lábamra "ültetem2 s jön is a kaki.. szerintem elöször inkább a hőmérőt próbáld ki,de nála még elég ha heti 1 kaki van.at babánál a heti 1 és a napi 6 is normális...
2013. jún. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!