Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rotavírus fertőzés lezajlása...

Rotavírus fertőzés lezajlása után meddig vannak még tünetek?

Figyelt kérdés
4 éves a kisfiam, 2 hete kezdődött hányással, hasmenéssel, lázzal, 2 napot töltöttünk kórházban, az 5. naptól szépen elkezdett enni is, azóta már inkább talán még túl sokat is eszik, tejet még nem kapott...két napja vettem észre, hogy eléggé fel van puffadva a hasa, ma este már fájlalta is a hasát...pedig nincs hasmenése..jó az étvágya, iszik is eleget! Azt olvasom itt-ott, hogy sokaknak még fél év múlva is gond volt az emésztésével. Mire érdemes figyelnem? Diétázzunk még? Létezik, hogy még mindig a fertőzés (utó)hatása alatt vagyunk? Bízom benne hogy nem kapott el valamilyen nyavalyát megint...:( Sajnos a fertőzés utáni teendőkről kevés infót találtam, a gyerekorvos sem volt túl közlékeny ezzel kapcsolatban...nagyon köszönöm előre is a tapasztalatokat, véleményeket!
2014. ápr. 3. 22:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia


Én lányom is most esett át egy ROTA víruson, igaz simán 3 nap alatt kórház nélkül szerencsére.

Nekem az orvos azt mondta hogy adjak 1 hétig minden nap Normaflort neki.Vissza kell hogy álljon a bélflóra egy ilyen fertőzés után!

2014. ápr. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Sajnos igen, a rota nagyon megviseli a bélrendszert. A Normaflor jó ötlet. Az én gyerekem ezután lett laktózérzékeny.
2014. ápr. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!