Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Asztmás gyermekednek hány...

Asztmás gyermekednek hány évesen volt az első befulladása?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 13. 07:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Én magam voltam asztmás gyerek, 4 évesen fulladtam be először.
2014. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 hónaposan. senkinek se kívánom!
2014. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én se kívánom senkinek. :(

Nagyon hamar kijött a gyermekednél, kinőtte utána?

Nálunk mind a 2 kislány asztmás (vagyis egyikük még csak gyanús, mert nagyon pici), Ők 9 illetve 5 hónaposan fulladtak először.

2014. ápr. 13. 21:09
 4/9 anonim ***** válasza:
3,5 éves most a lányom, lassan két éve élünk kisvárosban, vályog, kertes házban. itt még nem fulladt be. Előtte nagyváros, panel. ott 3* voltunk kórházba. Még mindig szedi az állandó gyógyszert, gyakran van ősszel-télen hörghurutja, olyankor sprayket is kap. Negyedévente pullmo felülvizsgálat.
2014. ápr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Babeli Zurzavar ***** válasza:
Sziasztok! Lekopogom, hogy eddig nem fulladt be egyik sem, de az apukajuk kruppos es asztmas volt, es szeretnem Toletek mergkerdezni, ha esetleg megtortenne, akkor mit kell csinalnom? Koszonom:-)
2014. ápr. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha befulladna egyből hideg levegőre kell vinni, ha más nincs a nyitott fagyasztó elé állítani. a légzésnél arra ügyelni, biztatni hogy lassan fújja ki a levegőt. vagyis nem a nagy levegő vétel hanema lassú kifújás a lényeg. És orvoshoz vinni. de ne legyen ilyem bajotok!
2014. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Első alkalommal megnyugodni, aztán megnyugtatni a gyerkőcöt is és azonnal orvoshoz vinni.

Mi ezt csináltuk, kihagyva a saját lehiggadásunkat. Férjem rohant a kocsiért, én sírtam és kapkodtam, azt sem tudtam mit csináljak, a gyerek pedig egyre nyugtalanabb lett, egyre jobban kapkodott levegőért, egyre jobban köhögött, és ezek által egyre jobban fulladt is.

Most már a 3. gyereknél (sajnos mindegyik fulladós, 1 kruppos, 1 asztmás, 1 pedig mind a kettőt produkálja) nyugodtan teszem a dolgomat. Hideg levegő az első,aztán megállapítom, hogy mihez nyúljak: gyógyszer/kúp/pipa/inhalálás, vigyem-e ügyeletre vagy sem.

Sajnos ebbe is belejön az ember lánya, ha muszáj.

De kívánom, hogy soha nem kelljen ezt átélnetek!!!

2014. ápr. 27. 11:52
 8/9 Rituska81 válasza:
sziasztok nem tudja valaki hogy dr Elek Ágnesnek van e magánrendelése Szegeden ?????
2014. júl. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
úgy tudom van neki. Mi Bitterához járunk, de tb alapon.
2014. júl. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!