Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás csecsemő (5 hónapos)...

Náthás csecsemő (5 hónapos) hason vagy háton aludjon?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Úgy, ahogy szokott.
2014. ápr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahogyan eddig is aludt és tud aludni. Az én fiamat például hiába próbáltuk háton altatni, kínszenvedés volt, úgyhogy hason altattuk, úgy aludt mint a bunda.
2014. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szóval ilyen esetben nincs semmi megkötés, hogy ha bedugult az orra akkor nem szabad hason altatni?

2014. ápr. 13. 22:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen. Aludjon úgy, ahogy tud.
2014. ápr. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém is pont öt hónapos és most jöttünk ki a náthából. Hason és háton is szokott aludni, de azt vettem észre, hogy most jobban aludt hason. Ha háton feküdt ,annyira eldugult az orra,hogy nem kapott levegőt és felsírt.
2014. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Dehogy van ilyen... Egyébként sincs.


.Oldalt fekve a csípője miatt nem aludhatna

-Háton aspirálhat

-Hason ha van rá hajlama 1-4 hónapos kora között a vagus reflex által leállhat a légzése



Tehát lebegnie kellene. A valóság pedig az, hogy hason a legjobb altatni a gyereket. :)

2014. ápr. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esetleg emeljetek meg a kisagy egyik felet vmivel. Es ugy aludjon haton.
2014. ápr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!:)

Hát igen. . A kis szörcsögő hason alvó. Picit megemeltem fejrésznél a matracát, hátha.. Első baba. Még minden nagyon új :)

2014. ápr. 15. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!