Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Volt nalatok olyan megbetegede...

Volt nalatok olyan megbetegedes hogy hatodik betegseg?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen volt a kicsi? Fiam 15 honaposan kapta el, es a kiutesek megjelenese ota nyugosebb, mint mikor lazas volt. Kinel hogy volt ez a folyamat? Hany napig volt kiuteses?
2014. ápr. 24. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez milyen betegseg? Nem is hallottam meg rola. Meselnel errol a betegsegrol?
2014. ápr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a 3 napos láz másik elnevezése, nálunk nem volt még így csak ennyi infót tudok róla neked mondani.
2014. ápr. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hat hirtelen magas lazzal kezdodik, es tenyleg harom napig tart. Utana amilyen gyorsan jott, olyan gyorsan megy, majd megjelennek a kiutesek, es az is olyan 2-3 napig tart... tobb ismerosomnek volt ez most... nalunk masfel nap volt a laz, lazcsillapitot hasynaltunk, aztan masfel nap semmi, majd a kiutesek....
2014. ápr. 24. 14:37
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kb 14 hónapos volt a kisfiam, mikor kijött. Igen, az első nap nagyon magas láza volt, aztán két napig még kezelhetően magas. A 3. nap jöttek ki a pöttyök és kb. 3 nap múlva el is tűntek. Semmi utóhatása nem volt.
2014. ápr. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Es milyen volt a kozerzete? Nyugos volt? Mikor volt rosszabb? A laznal vagy a pottyoknel?
2014. ápr. 24. 14:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Elso valaszolo vagyok. 3 napos laza volt a lanyomnak 10 honaposan most o is 15 hos. Nagyon nyugos volt. Egesz nap csak a karomban fekudt nyuglodott. Ejjelente borogattam, alig tudtam levinni a lazat. De letelt a harom nap es mint akit elvagtak. A pottyoket annyira nem figyeltem. Utana nathas lett es kohogni kezdett. De az is par napig tartott csak.
2014. ápr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszi, remelem nala is rendben lesz minden, meg holnap kiderul, mi lesz a pottyokkel. Csak azt furcsallom, hogy most a vege fele nyugosebb es nem az elejen...
2014. ápr. 24. 14:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Harom napos laz nalunk is volt, 16 honaposan. A pottyok megjelenesekor lett iszonyu nyugos es aluszekony, kb. 3 nap alatt multak el. De utana is maradt a roszkedv es az aluszekonysag meg kb. 4 napig.
2014. ápr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jajj koszonom, most kicsit megnyugodtam, akkor masnal is volt igy... O is jobban nyugos most, ez volt a fura, mert mindenkinek az elejen volt az...
2014. ápr. 24. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!