Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónapos tápszeres babának...

2 hónapos tápszeres babának hasfájásra mit használtatok? mecsek baby teát kap és espumizánt de nem használ.

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, van még jó pár termék pocakfájásra. Az, hogy a te babádnak mi a jó, azt nektek kell tesztelnetek. Nekünk pl az espumisan tökéletes volt, a barátainknak nem.
2014. máj. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
az infacol-ra gondoltam még!
2014. máj. 18. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az espumisan jobban bevált, mint az infacol, de ez szerintem is babafüggő. Én édesköményteát adtam neki inni, az is jó volt.
2014. máj. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Hubilla ***** válasza:

Nyatejes a kisfiam 4honapig fajt a pocija. MINDENT kiprobaltunk. Semmi nem valt be. Talan a szelcso volt az egyetlen, ami segitett. No meg az ido.

De ezek mi voltunk! Kivanom, hogy ratalaljatok a hatasosra!!!

2014. máj. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Infacol, biogaia, Gripe Water, colief, meggymag párna, szelcso, vagy végső esetben tapszercsere.


A fiamnal semmi nem használt, minden végigmentunk pedig, nála az ido jelentette a megoldást, 3 hónapos korában mintha elvágták volna

2014. máj. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

mátol kap kamilla teát, grip watert és biogaia-t.

azt mondta a doktornéni, hogy a biogaiga nagyon jó de csak kb 1 hét után fogom észre venni a változást!

remélem beválik!!!!

2014. máj. 19. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!