Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 26hKm vagyok. A terheléses...

26hKm vagyok. A terheléses cukor vizsgálatnak megvan az eredménye, de nem túl jó mert meg kell ismételni, de most éhgyomorra kell menni reggel 8,9,10 órakor is vesznek vért. Van okom aggodalomra? Nagyon tartok, hogy a babának nehogy baja legyen.

Figyelt kérdés
2014. máj. 20. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nagyon magas lesz az érték, diétát fognak előírni, amit be kell tartanod. A terhességi cukorbetegség nem kontrollálhatatlan dolog. Ne aggódj, mert az jobban árt, mintha (esetleg) diétáznod kell a hátralevő időben. Nyugi. :)
2014. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Akkor fő a nyugalom :)

2014. máj. 20. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
A terheléses cukor vizsgálatra eleve éhgyomorra kellett volna menni. Sőt előző este 8-kor ehettél volna utoljára, éjfélig még mehet a víz, utána már az sem.
2014. máj. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem csökkent glükóz toleranciát állapítottak meg, 8,6 volt. Ezért szülés előtt befektettek 2 nappal, hogy a cukromat folyamatosan nézni tudják. És...minden rendben volt, közölte velem a főorvos, hogy "maga nem terhességi cukorbeteg" .Hát erről ennyit. Én meg diétáztam. A tesztebédeken is folyamatosan jó volt az eredményem, sosem éreztem magam rosszul, ezért is csodálkoztam, hogy én hogy lehetek cukorbeteg?
2014. máj. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

A terheléses cukorvizsgálat nem Magyarországon történt ahogy a többi vizsgálat sem, itt másként mennek a dolgok. De nem tudom, hogy terhesen valaki 13-óráig kibírná-e étlen szomjan? Ja és itt nem cukros vizet adnak mint otthon, hanem üdítőt. :) Ettől legalább nem hány a kismama.

Köszönöm a válaszokat. Most már megnyugodtam!!!

2014. máj. 20. 11:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Nehezen, de ki lehet bírni. Inni lehet vizet.
2014. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!