Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek terheleses...

Holnap megyek terheleses cukor vizsgalatra. Az ehgyomorra azt jelenti, hogy reggel vizet sem szabad inni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 16. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Vizet ihatsz, de ne sokat. Én pl nem bírtam és most sem tudok éhgyomorra sima vizet inni mert hányingerem lesz.
2010. jún. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De igen, azt szabad. És a cukros lötty megivása után még kívánni is fogod, annyira édes. 27 hetes km
2010. jún. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták, hogy éjféltől nem ihatok, a lötyi után sem:(

Én pénteken megyek...

2010. jún. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én mielőtt mentem nem is vacsoráztam az orvosok ezt tanácsolják az eredmény is jobb lesz. A lényeg hogy citromból kifacsart levet tegyél a mixbe úgy ihatóbb. Éhgyomorra meginni borzasztó az az édes lötyit. Nekem két napig fájt utána a gyomrom. Vizet azért is jó inni előtte mert könnyebben tudják levenni a vért.
2010. jún. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Előtte való nap éjféltől nem lehet még vizet sem inni, és a két terhelés között sem sajnos, de meg lehet állni, a babáért az ember sok mindenre képes,így akármilyen szomjas is vagy ne igyál így lesz a legbiztosabb az eredményed. Citromlét mindenképpen vigyél, mert boralmas az íze annak a löttynek
2010. jún. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nyugodtan ihatsz. Nekem a dokim is ezt mondta, meg aki levette a vért az is mondta, hogy anélkül nehezebb is levenni a megfelelő mennyiségű vért.


Egyébként szerintem nem borzalmas a cukros lötyi sem, citrommal mint egy nagyon édes limonádé :)

2010. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! igyál nyugodtan jó hideg vizet, nekem a védőnőm ajánlotta, hogy vigyek magammal nyugodtan és ilyen fél kortyokat igyak ha jól esik, mert az sem jó ha kiszáradsz, de ugye nem szabad több decit meginni, nehogy befolyásolja az eredményt :)

23h km

2010. jún. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, hogy előző nap semmi cukrosat ne egyek és éjszaka már ne is igyak. Aztán cukros lötyi után még 2 órát nem engedtek inni(a következő vérvételig). Szerintem kérdezd meg a dokid, és úgy csináld, ahogy ő mondja.. az a biztos:)
2010. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Vizet és a rendszeresen szedett gyógyszert be lehet venni.

Nekem nem mondták, hogy nem ihatok, vérvétel után kérdeztem,nyugodtan ihattam.

2010. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!