Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata Heim Pál kórház fül-orr gégészeti osztályával? (22,5hónnapos kisfiammal orrmandula műtét előtt állunk) Dr. Sultész Mónikával/ dr katona főorvos úrral ill dr Csákányi főorvos asszonnyal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

22,5hónapos kisfiam orrmandulaműtét előtt áll egy dokihoz jártunk a tűzoltó utcába maszek rendelésre; sok pénzt leakasztott rólunk, majd kiderült nem is műt pár éve így végül a Heim Pálba irányított minket és csak egy nevet mondott; Sultész Mónika.

Mindezt tette úgy most hétvégén,hogy most június van és tavasszal meg végig magához járatott - felhívtam ma a kórházat a doki (Sultész)csak pénteken rendel a héten, mert valami konferencia sorozat van és lényegében az összes doki távol, a várólista már augusztus vége felé jár...


Mire lehet számítani - hogyan lehet a várólistára könnyen felkerülni, mik a tarifák?

Mire számíthatunk?

Egyáltalán milyen doki ez a Sultész - jól műt? – mert sokan a a Katona és Csákányit ajánlották azokról már legalább hallottam…


MINDEN INFÓRA NAGYON KÍVÁNCSIAK VAGYUNK – még a kórházi ellátásra is, mire számíthatunk egy 22hós gyermekkel ha szülő is bentaludna

VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNJÜK



#mandulaműtét #Heim Pál kórház fül-orr-gégészeti osztály #Dr Sultész. #Dr Katona #Dr Csákányi
2014. jún. 3. 08:22
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Mi karácsony előtt dr.Lőrincz Anikónál voltunk. Az egyik legaranyosabb doki,akivel valaha találkoztam. A fiam 16 hónapos volt atheromával műtötte. Előtte és utána is nagyon lelkiismeretes volt.

2014. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én kislányomat Csákányi doktornő műtötte novemberben. A doktornő nagyon kedves, alapos, de tény, hogy a műtétre 6 hetet várnunk kellett. Sultész doktornő állítólag jó szakorvos, bár a stílusa...

A kórházról: a mandulaműtét egynapos műtét, tehát azon a napon műtik, amikor reggel bementek, másnap reggel, egy gyors ellenőrzés után pedig már haza is küldenek. A dolog olyan gyorsan és futószalag-szerűen működik, hogy mire megnézték, hogy a gyerek rendben van-e, és a folyosó végéről visszamentünk a szobánkba, már az ágyneműt húzták le.

A szülő bent tartózkodását elvárják, tulajdonképpen te látod el a gyereket. Ha ágyon, és nem széken akarsz aludni, akkor az 3000 (vagy 3500??) forint egy éjszakára, ezért jár étkezés is, de azért ki kellene menni: nem fogsz, mert műtét előtt nem hagyod ott a gyereket, nehogy akkor vigyék el, amikor épp kimész ebédelni. Miután megműtötték, akkor meg azért nem mész ki, nehogy pont akkor ébredjen fel.

Nem tudom, a várólistára hogyan lehet könnyen felkerülni, mi a szakrendelésen voltunk Csákányi doktornőnél, amikor megbeszéltük, hogy szükséges a műtét, rögtön telefonált is időpontért az osztályra-így vártunk 6 hetet. Pénzt senkinek nem adtunk sem előtte, sem utána.

2014. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Még valamit: háromszor voltunk a műtét után kontrollon a doktornőnél, mindhárom alkalommal rendesen megvizsgálta a gyereket, emlékezett rá, és arra is szánt időt, hogy egy kicsit beszélgessen vele.
2014. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!