Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hós babám náthás lett az...

4 hós babám náthás lett az autónk klímájatól! Nem engedi porszívózni az orrát. Van vcalami tippetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 19:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Igen. Le kell fogni és kiszívni. Ennyi, ez máshogy nem megy.
2014. jún. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De a fejét kapkodja, félwk, hogy megsértem a kis orrocskáját!
2014. jún. 17. 19:47
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A picik mar csak ilyenek.

Amig te szivod az orrat az apja fogja le a fejet. Hidd el egy 4 hosnak konnyebb szivni, mint egy 16 hosnak es megis ki tudjuk. :-)

2014. jún. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez most nagyon drasztikusnak tűnik, de én úgy szoktam, hogy leülök a földre, elém fektetem a gyereket úgy, hogy a térdeim között van a feje, így nem tudja oldalra kapkodni, és a kezeit a combommal lefogom, így nem tud kalimpálni, így mind két kezem szabad, tudom hogy kegyetlennek hanzik, de így tuti nem sérül meg, csak 20 mp-re kell lefogni. Nekem mondjuk már 1 éves elmúlt, de egy ideje ezt alkalmazzuk. Én sokat vagyok egyedül a gyerekekkel, nincs ki lefogja. Barátnőmnek az orvos ajánlotta ugyanezt a módszert.
2014. jún. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő mondta: tekerd be egy pokrócba, úgy a végtagok letudva, csak a fejét kell fogni.
2014. jún. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Tényleg le kell fognod, nincs mese. Üvölt, mozgólódik, de ez van. Gondolj arra ha nem szívod ki, akkor komolyabb baja lehet és akkor is szívni kell majd, csak még gyógyszer, esetleg még a fülére is rámegy, na akkor meg még fájni is fog. Szóval lefogod akárhogy és igenis szívod. Aztán megpuszikálod :) megmondod milyen ügyes és milyen sok trutyi jött a nóziból :)

nyugi később már jobb lesz, nálunk 2 évesen már egész jól engedni. De hidd el ahogy nő annál nehezebb lesz lefogni.

Mi úgy csináltuk egyikünk lefogja, másik szívja az orrát.

2014. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is úgy csinálom, ahogy a 4-es.
2014. jún. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát inkább lefogom arra a fél percre, minthogy hetekig szenvedjen, és a fülét is fel kelljen szúrni.

Nagylánnyal én is sokat viaskodtam, ma már 2 éves és ő maga dugja az orrába ha szívatni kell. A picivel megint más a helyzet, de 2 hónapos, vele még könnyen "elbírok"

2014. jún. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyik gyerek sem engedi.. mégis muszáj megcsinálni, mert súlyos szövődményei lehetnek, amik még nagyobb fájdalommal járnak (középfül gyulladás).
2014. jún. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csatlakozom. Le kell fogni, ha üvölt, üvölt. Az ő érdekében történik. Az én fiam is ilyen volt, de most varázsütésre megváltozott, és már ő tartja oda a szívót a saját orrához. Szerintem rájött, hogy segít neki, és utána kap rendesen levegőt.
2014. jún. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!