Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 4 hós babám náthás lett az...

4 hós babám náthás lett az autónk klímájatól! Nem engedi porszívózni az orrát. Van vcalami tippetek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 17. 19:41
1 2
 11/16 anonim válasza:
az én kisbabám is 4 honapos mult ö se nagyon engedi de muszáj mert rámehet a fülecskéjére. használj sok tengervizes orrsprét segit .
2014. jún. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát hogy mennyire kell lefogni egy gyereket azt biztos gyereke válogatja, de én soha nem csináltam, etettem stb. semmit a gyerekeimmel amit magamnak nem kivántam volna. Hát a pórszívó? Én kihagytam. Van ennél kiméletesebb, gyengédebb orszívó nekünk bevált.
2014. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nyugodtan fogd le.az orrszívàs nem fáj,próbáld ki magadon.
2014. jún. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Le kell fogni, de azért nagyon óvatosan, nem szabad erősen! Ha lehet- valaki más, aki nem fogja - vonja el a figyelmét! Kicsit lehet vele előtte az eszközzel játszani - ajkaihoz hozzáértetni, odaadni neki. Körültekintően! Ebben még van további tipp:

[link]

2014. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Vérgibbon ***** válasza:
Üdv. Kezdésnek ha a gyerek bent van a kocsiban felejtsd el a klímát. Tekerd le az ablakot egy kicsit. Hidd el jobban viseli a meleget mint a megfázást. Az orrszívásba meg vigyetek játékot. Mielőtt az orrába dugod a szívókát, pötyögtesd körbe az arcát a kezét. De lehet hogy a porszívó hangos neki és azért sír meg ellenkezik.
2014. jún. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ti is üvöltenétek, ha porszívóval esnének neki az orrotoknak! Milyen vastag annak a csöve? :-D
2014. jún. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!