Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi a véleményetek/tapasztalato...

Mi a véleményetek/tapasztalatok erről a borostyán köves nyakláncról?

Figyelt kérdés

Amit a baba nyakába raknak és nem fog fájni a fogzás és nem lesz beteg.

Nekem eléggé hihetetlennek tűnik a dolog!

Van a kinek bevált?


2014. júl. 25. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Placebónak hívják.
2014. júl. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként parasztvakítás. Van olyan gyerek (pl én is ilyen voltam, állítólag a férjem is), aki teljesen panaszmentesen fogzik, csak meglepődnek a szülők, hogy jééé, már van foga. Nincs fájdalom, nincs nyáladzás...


Na, aki ehhez vett nyakláncot vagy bármilyen hókuszpókuszt, az bizonyítottnak fogja látni, hogy megelőzte. Közben csak véletlen egybeesés.

2014. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok benne hinni, viszont jó veszélyesnek tartom láncot aggasztani egy kicsinek a nyakába.

persze nekem is van több anyuka ismerősöm, aki esküszik rá, hát nem tudom...szerintem hülyeség

2014. júl. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem használtuk, szerencsések vagyunk, a kislányomnak (másfél éves, 16 foga kint van) kb 2X adtunk fájdalom csillapítót fogzás miatt. Ha lett volna lánca, biztos arra gondoltunk volna, azért nem fájt neki.

Én tiszteletben tartom azt, aki hisz benne, pl hiszem, hogy vannak ásványok, amik hatással vannak ránk, sose lehet tudni. Inkább az a probléma, hogy sok esetben a fillérekért kapható nyakláncok nem is borostyánból vannak, hanem mint pl a hasonló split gyöngyásványok, kínai szintetikus utánzat. Na annak akkor honnan a gyógyereje?

2014. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
32%

Az én picim egy éves múlt, 2 db foggal.büszkélkedhet.

Iszonyat szenvedés árán bújt ki ez a kettő, kb 2 hónappal ezelőtt. Olyan éjszakáink voltak, h a drágám 2 órákat sírt, hiába csináltunk vele bármit is. Homeos bogyo, Viburcol kup, Dentinox gel.... Minden ki lett próbálva, sőt nem egyszer a Nurofen segített csak.

Most felül jön neki, ezért kb 3 hete vettünk neki egy láncot. Nem volt olcsó. Egyáltalán nem foglalkozik azzal h a nyakán van.

Az éjszakákat vegigalussza, és semmilyen szerhez nem nyúltunk azóta.

Hogy ez a lancnak köszönhető-e, azt mindenki döntse el maga. :-)

Ártani, szerintem, nem árt!

2014. júl. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Placebónak mindenesetre biztos nem placebo, hacsak nem sikerül valahogy elmagyarázni a gyereknek, hogy "figyelj kicsim, ha ez a bigyó rajtad van, nem fog fájni" Ezt viszont ugye könnyű kizárni, egyszerűen nem mondtok neki ilyet, aztán megnézitek, hogy hat-e.
2014. aug. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

mondjuk attól félnék h. nem-e akad bele a keze vagy ilyesmi.

2014. aug. 13. 21:15
 8/8 A kérdező kommentje:
2014. aug. 16. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!