Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kb 2 hete volt nálunk a...

Kb 2 hete volt nálunk a barátnöm a másfél éves kisfiával, aki ma kiderült, hogy bárányhimlös! Mennyi a lappangási idö? Én úgy hallottam, hogy 2 hét? Mennyi az esélye, hogy a 7 hónapos kislányom is bárányhimlös lesz?

Figyelt kérdés

2014. aug. 12. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Eselyes. 2-3 het a lappangási idejen hívd fel a gyerek orvost, hátha segít, ha beadatjatok most az oltást.
2014. aug. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hét volt a lappangási idő.
2014. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát ha szoptatsz még akkor elég kicsi

ha nem akkor simán elkaphatja


am oltást már nem adasd be neki ... természetes fertőzés és az oltás együtt nem szerencsés combó!!!


am meg soha nem tudhatod mennyire jön ki rajta

spec a gyerekeimen alig 10 pötty volt

2014. aug. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom az oltást 10 hónaposan lehet beaadni. És nem is hiszem, hogy jó lenne ha esetleg fertőzött.
2014. aug. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
MEg a vedooltas lehet segitene, hivd fel az orvost. Bar en nem is tudom, melyik a rosszabb, beadatni vagy elkapni.
2014. aug. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!