Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Baj, ha két éves elmúlt, de...

Baj, ha két éves elmúlt, de még nem volt háromnapos láza?

Figyelt kérdés
Még nagyon beteg sem volt, pedig megyünk vele ide-oda, talán mégsem eléggé edzett az immunrendszere?
2014. aug. 28. 02:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A fiam lassan 5eves lesz, de kb par oraig volt eddig csak laza, az is felevente egyszer. Bolcsis is volt, jelenleg oviban jar. Nem is ertem mirol beszelsz.
2014. aug. 28. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

A háromnapos láz egy betegség neve.. Két éves korig át szoktak esni rajta a gyerekek.

Ha valaki nem érti a kérdésemet, az inkább ne válaszoljon (üzenetben sem!)

2014. aug. 28. 05:58
 3/14 anonim válasza:
Az én kisfiamnak se volt, most 5 éves.
2014. aug. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kotelezo elkapni. Raadasul van nagyon enyhe lefolyasu verzioja is. A gyenge immunrendszert pedig epp a sok betegseg jelzi.
2014. aug. 28. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
A lányomnak sem volt soha, 3,5 éves.
2014. aug. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha nem volt beteg, örülj neki, az éppen azt jelenti, hogy jó az immunrendszere! Nem "kötelező" mindent elkapni. Az enyémek se voltak nagyon betegek sosem. Pl. három napos lázuk sem volt. (Már középsulisok...)
2014. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2 éves és 3 hónapos, 3 hónapja csanába jár és nem volt ilyen betegsége. Én nem is hiányolom egyáltalán. Ha nem beteg akkor mégis honnan gondolod, hogy nem elég jó az immunrendszere? Logikus gondolkodás és rájössz, hogy akkor lenne gond, ha állandóan beteg lenne.
2014. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért lenne baj, hogy nem beteg?
2014. aug. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Már miért lenne baj, én ezt nem is értem. Örülj neki, ha nem beteg.

Nem kötelező mindenkinek mindenen átesnie. Ez olyan, hogy sok gyerek gyerekkorban volt már bárányhimlős, de volt sok olyan is, aki meg nem és felnőttként kapta el.

És ha nem lenne jó az immunrendszere, akkor sokat lenne beteg.

A tiéd nem az, örülj neki. Aztán majd ha oviba kerül, akkor meg lehet sajnos eleget beteg, meg a nagy része a gyerekeknek lesz is.:(

2014. aug. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Most lesz 3 éves a fiam és most volt lázas 2 napig, leszámítva egy régi fūlgyuszit. Nagyon ritkán beteg. Nem tudom mi ez a 3 napos láz dolog, azt ,meg főleg nem, hogy miért kellene rajt átesni.
2014. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!