Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ebből lehet baj? Felváltva...

Ebből lehet baj? Felváltva adjuk a panadolt és nurofent 2 évesünknek 3 óránként mert nem akar lemenni a láza. Véletlenül kétszer ugyan azt kapta tehát nem 6 óra telt el hanem csak 3.

Figyelt kérdés
Nagyon megilyedtem amikor rájöttem. Most estére csak hütőfürdőt kapott egyenlőre.
2014. aug. 29. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem viszitek el ügyeletre ha ennyire lázas. Nekem amit írtál abbol az jön le h egész nap tök lázas volt és csak adjátok neki a gyógyszert de nem mentek orvoshoz???


Amúgy nem hiszem h baja lenne, de tuti orvoshoz vinném.

2014. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz,nyugi. Bár már gondolom nem vagy itt és látom egy óra alatt senki sem írt...Ha felmegy nagyon a láza,akkor adj neki abból amit nem kapott, vagy kúpot adj inkább,ha van! Jobbulást!!
2014. aug. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Voltunk,közölte hogy virus kezdete vagy vége. Ennyi. Ha nem megy le hétfőig menjünk vissza.
2014. aug. 29. 22:04
 4/6 anonim ***** válasza:

jobban van???



egész hévégére ennyire lázassal hihetetlen h nem foglalkoznak :(

2014. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

hány fokos ez a láz?


a láz nem baj, sőt. csak akkor baj, ha nagyon magas, vagy ha gyorsan szökik fel, vagy tartós.vha 38,5 arra pl. még nem is kell semmit se adni.

39-40 az sok egy két évesnek, de vannak gyerekek, akik eleve ilyen típusúak, hogy magas lázzal reagálnak mindenre.


heim pál ügyeletet hívjátok, mit tanácsolnak. meg hogy baj-e a dózis, amit adtatok.


priznic is jó (hüvös borogatás, olvassatok utána, hogy kell, nem akarok hülyeséget írni, én még nem csináltam)


kisfiamnak éjjelente is nézem, ha beteg (infrás mérővel, ami elég pontos, teszteltem ugyanis) és volt már 38,8 is, de én még ezzel se csinálok semmit, a legjobb, ha dolgozik a szervezet a betolakodók ellen. alvás és cici, ami ilyenkor kell.


t

2014. aug. 30. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem jártam erre bocsi!

Aznap éjjel felment Neki 40,4 re na akkor hivtam ügyeletet. Mondtam hogy semmitől nem megy le ,akkor már hűtőfurdő is volt. Javasolták a borogatást azt csináltam 1 órán keresztűl az levitte Neki. Nem mértem mert végre aludt egy kicsit. Reggel megint 38,7 volt akkor kapott kúpot. D.u lement teljesen 36,6 ra és azóta szerencsére semmi láz. Most orrfolyás meg tüsszögés van csak. Azt mondták valami virus lehetett. Azértvaz 40,4 nagyon durva volt szegénykém tüzelt szó szerint.

2014. szept. 2. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!