Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyszerűen nem tudom, hogy...

Egyszerűen nem tudom, hogy hogy tudnám jobban csinálni. Ugyan még csak 3 hónapos a fiam, de egyszerűen nem akar egyedül meglenni. Csak én vagyok rossz anya?

Figyelt kérdés
Ha kimegyek a szobából akkor már üvölt, és akárhogy csinálom a dolgokat néha meg kell csinálnom dolgokat (az Ő kajája, utána elmosogatni mert tápszeres, néha nekem is el kell mennem wc-re, betteni mosást, meg ilyenek). Sajnos nem tudok mindig ott lenni mellette és ilyenkor üvőlt, de ahogy odamegyek hozzá minden rendbe. Nagyon szívtelen vagyok ha néha hagyom? Egyszerűen nem tudok mit csinálni és egy mosogatás vagy hasonló dolog idejére nem gondolom, hogy magammal kéne vinni.
2009. márc. 20. 13:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és alvásidőben sem tudnék megcsinálni mindent, mert nappal csak 3szor 20 percet alszik
2009. márc. 20. 13:31
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ha magaddal vinnéd mondjuk hordozóban és letennéd a konyhába h lásson Téged biztos nem sirna utánnad , de szived joga bennt hagyni is - de ezt neked kell eldönteni.

Én mindenesetre mindig vittem magammal és minden dolgomat el tudtam tőle végezni

2009. márc. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy rossz anya!!!Egész egyszerűen a babád ragaszkodik hozzád....Én azt csináltam,h pihenőszékbe tettem,és mindenhová cipeltem magammal.Teregetni,mosást betenni,ha főztem stb.El fog múlni ez a korszak is,türelem.Attól,h néha kicsit sírni hagyod-mert mondjuk wc-re mész,vagy kezet mosol-nem lesz semmi baja!!!Jó babázást.2 gyerekes anyuka
2009. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Vidd magaddal valami hordozóban ha tudod és ha távol vagy, akkor is beszélj neki. Én így szoktam, nem mindig, de sokszor beválik.És biztos hogy nem vagy rossz anya, e ezt te is tudod ugye!
2009. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én 4 hónapos kisfiam is ilyen volt. Nálunk az vált be, hogy mindenhova (de tényleg, még pisilni is!) magammal viszem a pihenőszékében és közben magyaráok, énekelek neki.

Hozzátszem, az elmúlt egy hónapban kicsit javult a helyzet, reménykedem, hogy lassan kinövi és ellesz magában is valameddig.

2009. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
mármint az én gyerekemet vittem mindig magammal.éNem ebben nyilvánul meg h valaki jó v rossz anya , te attól ugyanugy szereted néha picit sirhatnak a gyerekek , de sokáig nem szabad hagyni- 1 vagyok
2009. márc. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mind rossz anyák vagyunk, ha attól valaki rossz anya, mert neki is vannak szükségletei és kötelességei a gyereken kívül.

Az enyém még szerencsére jól meg van magában, de mikor síros napjai vannak akkor is le szoktam fürödni. Néha ha megoldható magamra kötöm, vagy berakom az autós ülésbe míg a házi munkát csinálom és ébren akar lenni.

2009. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a babakocsiban szoktam tologatni magammal mindenhova, csak a fürdőbe nem. A hordozó nem olyan kényelmes neki, pihenőszéket meg nem vettünk, nekünk bevált a babakocsizás
2009. márc. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azén 6 honapos fiam ugyan ezt csinálja már több mint 1 honapja,és én hiába viszem magammal csak ideig oráig jo mert a pihenöszékben és egy idö után forgolodni akar és ha bekötöm sir ha meg megfodul akkor meg azért mert kényelmetlen,ha a födre teritek plédet és körbe rakom játékokkal 10 per és már sir és csakk akkor jo ha felveszem vagy leülök mellé játszani,de neki már az beédjét is meg kell fözni és utánna a mosogatás meg nálunk is a mosás teregetés takkaritás,nem tudom mi a jo megoldás de én is hagyom sirni mert másképp nem lenne kaja vagy rend!
2009. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is 3 hónaposan kezdte most 6 és minimális változás,de ez normális is én vagyok vele legtöbbet hát kihez ragaszkodjon!?Én eleinte vittem magammal mindenhova csak wc-be nem! Most már bent hagyom a szobába egyedül ,had szokja picit nyüszög,sír de aztán elhallgat és játszik! Kb. háromnegyed órát már elvan magába! Szerintem nem vagyok rossz anya és TE SEM VAGY AZ!!!
2009. márc. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!