Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig tart egy hasmenéses...

Meddig tart egy hasmenéses vírus? Normális, hogy nem eszik, de már szopizni is nagyon keveset akar?

Figyelt kérdés

15 hónaposom pár napja hasmenéses, orvos megvizsgálta, és vírusfertőzést állapított meg (sejtettem amúgy hogy vírus)

néha van hőemelkedés - persze ha csak nagyon aktív - tehát a hőmérséklet változás napszaktól független nála.

összességében jókedvű, bár eléggé fáradékony.

sokat "nyüszög" "nyavékol" de nem vészes, csak rosszul veszi ki magát, ha valami most nem úgy van, ahogy ő szeretné.


ami aggaszt, hogy nem fogad el ennivalót (eddig csak hozzátáplálás volt napi 3x - 4x), és innivalót is alig (gyömölcslé és tea amit megiszik, pedig eddig csak vízzel volt szinte kínálva. amúgy 4-5 kortynál többet így se fogad el)

eddig még szopizott lelkesen, de most már azt se. ébredésnél eszik, déli elalvásnál és esti elalvásnál. ha köztes időpontban kínálom, akkor bekapja a cicim, de ott is hagyja. és magától nem is nagyon kéri...


normálisak ezek a tünetek?

ez most akkor vírus?

vagy fogzás inkább?

meddig tart, ha vírus?

és meddig ha fogzás?


jaj, volt már valakinél így?


sajnálom szegénykémet, mondjuk aggódni nem aggódok, mert jó kis stramm gyerekem van :) nekem is kicsit fárasztó ez az állapot, mert folyton keresem a megoldást, mit adjak neki, meg nehéz elaltatni, most, hogy még aludni sem akar cicizve.


2014. szept. 1. 22:43
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem azért nem ártana aggódni. hiába stramm, lehet akár 20 kiló is, akkor is folyadékra van szüksége. ha nincs hasmenése akkor is, de így méginkább.

4-5 korty nagyon kevés!!! tegyél meg mindent, hogy sokkal többet igyon, 1 liter minimum menjen le egy nap, mert nagyon könnyen kiszáradhat!

jobbulást

2014. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!