Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sinupret vagy Prospan szirup?

Sinupret vagy Prospan szirup?

Figyelt kérdés
Melyik köptető jobb ki melyiket használta már és hatott is!?Árban eltérőek kiszerelés elég fos ,most bocsánat de két gyereknek kell vegyem ezért kérdezem egy 6 évesnek meg egy 2 évesnek!köszönöm előre is
2014. szept. 2. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a Prospan nem ért semmit, a Sinupret viszont nagyon bevált.
2014. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Soha nem értettem hogy mit jelent az hogy nem ér semmit!

Kifejtenéd?

Gyógyszerről van szó tehát hatnia kell nem!!!??

2014. szept. 2. 15:35
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

A prospan nem gyógyszer, hanem egy homeopátiás szer.

A nem ér semmit pedig azt jelenti nálam, hogy nem hat, nem szünteti meg a köhögését a gyerekeimnek.

2014. szept. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A prospan gyógynövény kivonat. Borostyán kivonat. Nem homeopátiás szer.
2017. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A Prospan nem homeopátiás, de ellentétben a Sinuprettel az allergiás-asztmás fiam is szedheti és használ.(ellenben a Sinuprettel, ami csak asztmás rohamot váltott ki) Azóta én is Prospánt szedek, ha náthás vagyok és köhögni kezdek.
nov. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!