Ma 13-re kellene vinnem oltani. De most aludt el. Ilyenkor keltsem fel?

Figyelt kérdés

4 hónapos

és egész délelőtt nem aludt semmit

amúgy meg örülök, ha napközben alszik, mert nagyon ritka

általában délelőtt alszik 2,5 órát, amit ma kihagyott, de most délben meg tessék, amikor indulni kellene lassan a dokihoz..


és 11-13-ig van rendelés most nézem, nem értem nekem miért du 13-ra adtak id.pontot, habár lehet hogy ne találkozzunk betegekkel


az orvos és asszisztensek utálják ha variálok és nem megyek, meg máskor megyek..


2014. szept. 9. 12:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, keltsd fel.
2014. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha 1-ig vannak nem értem miért akkora kaptál időpontot!


Amúgy meg neked kell tudni h milyen ha felkelted? hisztis stb.... ha hisztis én nem kelteném fel, nem lesz semmi baja ha 1 nappal később kapja meg!


Viszont ha nem lesz tőle hisztis, nyűgös v tudom h visszaalszik a babakocsiban akkor viszont mennék vele, majd alszik a kocsiban míg odaértek!

2014. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tedd át a babakocsiba vagy a hordozóba hátha alszik tovább míg odaértek.
2014. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ha menni kell, menni kell. Valószínű addig lesz hisztis, amíg átrakod a kocsiba, aztán kidől, majd lehet, hogy szegény ordít a rendelőben jogos sértettségében, de remélhetőleg az oltás után újra kidől. Szerintem öltöztetgetni sem nagyon kell (lgegalábbis errefelé szobahőmérséklet van kint is), csak vigyetek takarót, meg persze váltás pelust vészhelyzet esetére.

Az ún. "egészséges rendelés" időpontja mindig más, mint a "beteg rendelésé", sok helyen még a helyszíne is más. Kérdezz rá.

2014. szept. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy elvinném! Keltsd fel, s irány a doki!

Adnak egyre is döpontot, te leszel az utolsó.

Sajnos második válaszoló nem úgy megy mindenhol hogy ha ma nem megyek, majd holnap beugrom. Időpontot kell kérni, s 1-2-3 hét mire adnak másik időpontot!

Ez nem falu...

Az élet meg ilyen! Nekem is van hogy elalszik a kicsi, de fel kell kelteni, mert menni kell a lányomért az oviba.

Nem mondhatom azt, majd holnap hozom el, mert a kicsi alszik...

2014. szept. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tedd be a babakocsiba és menjetek, nem kell ezért felébreszteni. Majd ha a doki szeretné megvizsgálni, akkor felébrszti.
2014. szept. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, keltsd fel. Biztos délelőtt van a betegrendelés, vagy az orvos házhoz ment, és mostanra ér vissza.

Amúgy nyilvàn nem lesz baja, ha egy nappal később kapja az oltàst, de nem biztos, hogy van időpont. A mi orvosunknak hetekre előre ki vannak adva az időpontok az egészséges rendelésre. Az oltás sem 2 perc (öltöztetés, vizsgálat, sírás, papírmunka), minimum 15-20 perc. Ha anyukának beszélgethetnékje van, még több. Ezért sem szeretik a variálgatást. Az orvosi vizsgálatokat nem igazíthatják 100 eltérő igényhez. Ha meg tudtad, hogy 1 körül aludni szokott a baba, miért nem jelezted, mikor megkaptátok az időpontot?

2014. szept. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

5ös!!!


Nem Budapesten lakom és nem falun!!! nálunk nem kell időpontot kérni, ha nem tudok nem megyek hanem megyek másnap ennyi! Egy szuri beadása nem órákig tart úgyh akár 2 időpontos közé is be lehet szorítani!

2014. szept. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
jaaj elírtam Budapesten lakom és nem falun!
2014. szept. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

4-es fogalmazásán jót mosolyogtam :)


felhívtam a dokit, azt mondta hadd aludjon még egy órácskát, de nem jó lenne csúsztatni, mert lassan hó vége és tolódik akkor minden oltás az nem jó. de mondtam, inkább felkeltem akkor.

de olyan nehéz, nyitott szájjal alszik, mélyen,mintha éjszaka lenne, ritka ezt látni nappal:(

2014. szept. 9. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!