Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 hónapos lányom nyakába...

2 hónapos lányom nyakába találtam egy csomót mi lehet az?

Figyelt kérdés
Tegnap fürdetésnél találtam egy borsónyi csomót, a párom azt mondta ne ijedjek meg biztos zsírcsomó mindenesetre hétfőn megnézetem..volt vkinek hasonló esete??
2014. szept. 13. 09:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz! Lehet másnak csak vmi semmiség volt, nektek meg nem az! Te meg ezért nem viszed orvoshoz mert itt azt írták h semmiség közbe meg nem.
2014. szept. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
elviszem hát még jó..tisztába akarok lenni vele mi az.! már csak azért is kérdeztem hogy mikre számíthatok.
2014. szept. 13. 09:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Igy látatlanban nem lehet megállapítani, hogy mi az. Nem írtad, higy pontosan hol van, igy lehet egy meg duzzadt nyirokcsomo, zsír csomó, kinoves, akármi. Valószínűleg semmi sulyos.
2014. szept. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem hogy nem komoly, oldat van és ott középtájon.
2014. szept. 13. 10:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt egy kep, hogy hogyan helyezkednek el a nyirokcsomok: [link]
2014. szept. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a nyak hátsó nyirokcsomói az az és most megint megnéztem többet is érzek.
2014. szept. 13. 10:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Nagyon azért ne ijedj meg! Kisfiamnak is van, a doki is látta (többször is), és olvastam is, hogy nagyon sok kisgyereknek van ilyen, ezek csakn ártalmatla nyirokcsomók.

Ha éppen küzd valami ellen a szervezete a (még ha nem is jön ki rajta a betegség, vagy oltások után), akkor nagyobb lehet, majd picit összébb megy.

Kisfiamnak is pici kora óta van, most 3 éves, de még mindig látható, ha oldalra fordítja a fejét, kb. ilyen fél borsószemnyi.

Ha dokihoz megyünk, minden alkalommal megmutatom, de minden alkalommal el is mondja, hogy ártalmatlan jelenség, rengeteg kisgyereknek van.

Egy szintén gyerekorvosi rendelőben dolgozó asszisztens ismerősünk is megerősítette.

Szóval természetesen mutasd meg, de nagyon nagy valószínűséggel semmi komoly!

Csak azért írtam, hogy ezért ne idegeskedd végig az összes napot amíg eljuttok a dokihoz.

2014. szept. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát köszönjük. Egyébként 4-én kapott 2 oltást a combjába arra is gondoltam hogy az miatt lehet. Amit én kaptam kicsinek a legelső oltást azóta van egy csomó a hónaljamban és 20 éve semmit nem változott.
2014. szept. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!