Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Tapasztalt Anyukák, Apukák,...

Tapasztalt Anyukák, Apukák, Szülők, segítségét kérném. Mit tegyek, hogy kikeveredjünk ebből végre?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy a 2 éves lányom 3 hete egyfolytában beteg!

Augusztus elején kezdte a bölcsit, semmi gond nem volt egy hónapig vele. 3 héttel ezelőtt belázasodott, azóta taknyos, most már köhög is, bár láza egy hete nincs. Gyerekdokink szerint a harmadik fajta vírusos torokgyulladást kapta meg, 2 antibiotikum kúrán túl vagyunk, az elmúlt héten már csak homeós dolgokat kapott. Sinupret cseppet, Béres cseppet, Immunotrofinat, Cebiont és orrsprét kap folyamatosan. Nem igazán akar javulni szegénykém, pedig holnap muszáj lesz bölcsibe mennie, nem tudok már itthon maradni vele, én is most kezdtem az új munkahelyemen. Ráadásul én is elkaptam tőle már másodszor, ma fel se tudtam kelni, annyira szarul vagyok, köhögök, de lázam nincs.

Tudom, hogy ezzel jár, de azért legalább egy hét nyugi már olyan jó lenne, Ő is szenved szegénykém, mert folyamatosan beteg.

Mit tegyek, vagy mit adjak neki, hogy jobban legyen, és ellenállóbb a kis szervezete?


2014. szept. 21. 16:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Igaz én még nem mondhatom magamat tapasztaltnak, de megosztanám Veled, amiben éppen most vagyunk benne. Kórházban voltunk műtét miatt két héttel ezelőtt 17 hónapos fiammal 1 napig és ott elkaptunk mindketten valamilyen vírust. Rekedtséggel kezdődött mindkettőnknél. Fiamnál ennyiben és egy kicsi hőemelkedésben ki is merült, engem levert a lábamról lázzal, köhögéssel stb. Most mondhatom azt, hogy végre kikeveredek belőle. Annak tulajdonítom, hogy kisfiam hál'Istennek nem betegedett meg jobban, hogy hónapok óta kapja a Béres cseppet étvágyjavítónak, és ugye ez az immunrendszert is erősíti. Több ötletet sajnos nem tudok adni.

Mielőbbi jobbulást kívánok Nektek!

2014. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elnézést kérek, figyelmetlen voltam, látom, hogy kapja a Béres cseppet a kislányod! Remélem megtaláljátok a megoldást!

Még egyszer mielőbbi jobbulást kívánok!

2014. szept. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Érdemben sajnos nem tudok hozzászólni, minden gyerek másként reagál a különféle szerekre, de ezt nézd meg azért:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Én sima C-vitamint adok csak a 2.5 évesemnek, meg sós spray-t, és ha nagyon nem jó az orra akkor Nasivint. Az éjjeli sárga orrváladékot sikerült kifehérítenünk a sós cuccal, de nem gyógyult még meg (3 napja náthás). Fokhagymás méz még amit szoktunk enni, meg kamilla-hársfa-bodza tea mézzel. Sajnos ennyi csak amit hozzá tudok fűzni, tuti tippem nincsen :(

2014. szept. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja és a szaftos köhögésre Calcimusc-ot szoktam még adni, ezt kifelejtettem.

Előző voltam :)

2014. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!