Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Gyermekem be kapta az 1 eves...

Gyermekem be kapta az 1 eves oltast, es meg hult mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap delben a gyermekem be kapta a az 1 eves oltas, semmi nem utalt arra, hogy meg lenne hulve. Nem is sirt, nagyon bator vol, egesz nap nem aludt. Estere el kezdett kohogni es folyt az orra es tusszog , nehezen alszik el es sokat sir( eddig meg soha ennyit nem sirt, 6 hetes kora ota at alussza az ejszakat). Etvagya jo van, laza nincs. Az oltastol van? Vagy nem vettem eszre es meg volt hulve mikor be kapta a szurit?

2014. okt. 2. 07:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
45%
Öcsém :D
2014. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Te miért szaporodtál? :-o

Fogalmazni és írni sem tudsz. Szegény gyerek... mit fog tőled tanulni? :-o

2014. okt. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

szerintem mikor egessz ejjel nem aludtal es ideges vagy hogy a gyereked sir akkor kit erdekel hogy hogy fogalmazol?????????? az a lenyeg hogy beteg a gyermek es nem tudom mit tegyek nem arra figyelek hogy hogy irok mikor sir a gyerek! neked vane gyereked?

Es volte beteg, mert ugy latom nincs

2014. okt. 2. 08:09
 4/17 A kérdező kommentje:
Kosz a semmit
2014. okt. 2. 08:09
 5/17 anonim ***** válasza:
35%
Képzeld el, hogy van gyerekem, egy 4 és egy 2 éves. Képzeld el, tudom, mit jelent aggódni értük, tudom milyen, amikor betegek. Csak tudod... sem én, sem a feleségem nem ide írtunk/írunk ki kérdést, ha betegek, hanem elvisszük a gyerekorvoshoz, ha az épp nem rendel, akkor az ügyeletre........
2014. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Egyébként a szurit bekapta (a szájába vette), vagy meg kapta, mint a többi gyerek?
2014. okt. 2. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1 éves oltás nincs. De bármilyen oltást is kapott, attól nem lesz náthás. Szívd az orrát és vidd orvoshoz!
2014. okt. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Elnezest de beszeltem az orvossal telefonon meg az este, de azt mondta, hogyha nincs laza nincs baj mert ez normalis az oltas utan. En csak kivancsi voltam mas tapasztalatara. Elnezest de nincs szuksegem nyelvtan orara mert nalunk igen is be kapta, nem pedig meg kapta, de mindegy. Kepzelem szegeny gyermekek, mekkora egy okor apjuk van. Es szerencse mindenki maga donti el, hogy mert szaporodott! En csak nagyon meg vagyok ijedve, mert az altalaban nyugodt gyermekem fojton sir es nem tudom mitol.
2014. okt. 2. 10:09
 9/17 A kérdező kommentje:
12 honapos oltas igen is van. Es ugy tudom 12 honap az egy ev vagy lehet ezt is rosszul tudom
2014. okt. 2. 10:11
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
megkapta, bekapta egy szó!
2014. okt. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!