Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Miket vigyek a kórházba?...

Miket vigyek a kórházba? Gyermekemnek vese műtétje lesz

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 11:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Törölköző, papucs (bár az később is ráér) magadnak meg úgy is tudod) amúgy kérdezd meg a nővéreket az kórházban biztos elmondják majd. Síkeres műtétet gyors felépülést kívánok a gyermekednek.
2014. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én felnőttekkel dolgozom,nem gyerekekkel,de ezek azok a dolgok,amiket mindig mondunk a hozzátartozóknak,hogy fontos.

pizsama (2 garnitúra legalább)

Napközbére kényelmes ruha

Több váltás alsó nadrág/bugyi,zokni

papucs esetleg még egy kinti cipő

évszaknak megfelelően kabát/köntös

törölköző,zsebkendő,konyha ruha sem árt

Tisztálkodási felszerelés

Wc papír/nedves törlőkendő,szalvéta

evőeszköz,pohár,bögre,esetleg kis tányér,mert nem mindenhol tudnak adni pl a reggelihez

Talán ezek a legáltalánosabb dolgok,ezen felül amit ti jónak láttok.Nem tudom mekkora gyermekről van szó?

2014. nov. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.Azt nem tudom a műtét után mibe lehet öltöztetni.A jobb oldalán lesz egy kis vágás és ott lesz 3 cső kivezetve.Remélem egy nagyobb pizsamát azért tudok rá adni
2014. nov. 2. 12:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Ja ,és még annyi,hogy neki legalább 5-6 napot folyamatosan háton kell feküdnie,nem állhat fel.
2014. nov. 2. 12:28
 5/9 A kérdező kommentje:
4 éves
2014. nov. 2. 12:44
 6/9 anonim ***** válasza:

Mesekönyvet minden mennyiségben. Rajzolni, filcet(szerintem háton azzal is tud rajzolni) papírt. Vagy ha van Aquadoodle, az is szuper ugy. TV-t érdeklöd meg, ha nincsen, vagy hogy ne zavarjatok mást akkor laptop, telefon, tablett, vagy hordozható dvd lejátszó.

Foglalkoztató könyvek, matricás könyvek...

2014. nov. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ami talán még kimaradt, hogy szivacs és mosogatószer, hogy el tud mosni a tányért poharat, evőeszközt.

Esetleg végig gombos pizsi felső, mert azt akkor nem gombolod be végig, és elférnek a csövek is. Ha meg esetleg nem engednek ott ráadni pizsamát, vigyél magaddal valami jó meleg takarót, amivel be tudod majd takarni.


Ami még eszembe jutott, hogy lehet hogy az altatás miatt aznap nem ülhet fel (hogy ne hányjon), viszont vizet meg lehet hogy kaphatna már, lehet jó lenne valami szívószálas itató, amiből könnyebben tud inni. Bár nem tudom mikor kaphat egyáltalán majd inni, infúziót biztos hogy kötnek be neki.


Minden jót kívánok!

2014. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!
2014. nov. 2. 20:46
 9/9 anonim ***** válasza:
Én a kórházba wc-papírt, evőeszközt, poharat, lázmérőt is szoktam vinni. Egyrészt nem mindenütt adnak, másrészt jobban szeretem a sajátomat, mert ki tudja hogyan van elmosogatva stb. Meg pohárból mindeképpen jól jön, ha több is van. Kisgyerekkel nagyon nehéz kórházban lenni, mert nehezen érti meg, hogy nem szabad futkározni stb. Vannak gyerekek, akik napokig nem hajlandóak enni, annyira kizökkennek, úgyhogy nem árt egy nagyi sem, aki szükség esetén tud hozni olyat, amit a gyerek szeret. Mielőbbi felépülést!
2014. nov. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!