Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti kiviszitek ilyenkor levegore?

Ti kiviszitek ilyenkor levegore?

Figyelt kérdés
15 honapos fiam kicsit nathas, kicsit kohog, de elenk, jokedelyu. Reggel hoemelkedes, este 38 a laza, 2 napja. Ma reggel normalis homerseklet. Doki neninel mar jartunk. Orrszivas, sinupret, cebion csepp. Ilyen "allapotban" kivihetem, kivigyem levegozni, vagy rosszat teszek vele?
2014. nov. 12. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan vidd ki egy fél órára.. a friss levegő jót tesz! :)
2014. nov. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is vidd ki egy kicsit , és amíg kint vagytok a lakást is jól szellőztesd ki.
2014. nov. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A friss levegő mindig jót tesz. Vidd ki nyugodtan.
2014. nov. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha napközben nincs láza, kiviheted. Lázasan már nem.
2014. nov. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem lázas, akkor nekünk maga a doki ajánlja. Beöltöztetve, esetleg magadra kötve ha sétáltok egy fél órát a friss levegőn, jót fog tenni.
2014. nov. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Voltunk kinn és jólesett neki szerintem, jókedvű volt, ha másért nem, ezért jó volt. :-)
2014. nov. 13. 09:05
 7/8 anonim ***** válasza:

én kiviszem hőemelkedéssel, ha nem túl nyűgös. de azért betegen bizosan nem megyünk a játszóra a többi gyerekhez, csak sétálunk a parkban, az utcán, a ház kertjében, és ilyenkor nem 1-1,5 órát, hanem csak úgy 45 percet szánunk a levegőzésre.

nem csak ő, én is megőrülnék, ha nem mehetnék ki, mi minden nap megyünk levegőzni, még ha csípős hideg is van. talán csak mínuszban nem fogunk kimenni, azt hiszem :)


38C° nem láz, hanem hőemelkedés a gyerekeknél, Heim pálosok mondták, hogy 38,5 alatt nem is kell csillapítani.


a friss levegő kihozza a taknyot, csak jól öltöztesd fel, bár most úgy 5-ig bezárólag elég kellemes őszies az időjárás :)

2014. nov. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is! Nálunk a gyerekorvos 38-tól javasolja a lázcsillapítást, gyereknél.
2014. nov. 14. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!