Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kánikulában kiviszitek 1év...

Kánikulában kiviszitek 1év körüli gyereketeket árnyékos helyre vagy nem csak a naptól, de a hőségtôl is óvjátok?

Figyelt kérdés
2014. júl. 21. 14:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Én igen, ki szoktam vinni a 11,5 hónapos babámat árnyékba, pl hintázni az udvaron vagy medencézni. De inkább 18 után szoktunk hossza időt kint tölteni.
2014. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
5 előtt nem megyünk ki. Akkor is bekrémezve. A hőség sem jobb, gyorsan kiszáradnak. Nem hiányzik senkinek, hogy beteg legyen.
2014. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha csak nem volt muszáj, nem vittem ki. Ha boltba kellett menni akkor reggel korán mentünk és napközben már nem vittem ki. 4-5 között mentünk ki az udvarra délután. Árnyékos addigra az udvarunk,akkor már kint lehetett. Tavaly volt egy éves,azért írtam múltidőben..
2014. júl. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 10 hónapos,fél5-5 után ki szoktunk menni.Kint frissebb a levegő, ha meleg is van (panelban lakunk).
2014. júl. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
sziasztok! koszonom a valaszokat. en is igy csinalom, de jo volt, h .egerositettetek ebben a 'csak unatkozik ott bent egsz nap az a gyerek' stilusu hozzaszolasomkal szemben. (rokonok :-P)
2014. júl. 21. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!