Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ekcémás babátok ruháihoz...

Ekcémás babátok ruháihoz milyen mosószert használtok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 13:58
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Mannaszappannal kertem a szappantunder segitseget es o allitott ossze csomagot borapolas, mosas stb...
2014. jan. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nekünk a bőrére sem vált be sajnos a manna szappan, csak pénz kidobás volt :(
2014. jan. 2. 17:21
 3/22 anonim ***** válasza:
Dm sensitive nalunk bevalt.
2014. jan. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
47%
A manna egy nagy kamu, sima szappan, sőt nálunk rontott a helyzeten. nekünk a moyószóda jött be mosásra.
2014. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

nem kamu :D


Fiamnak levedzett szét volt repedve az ekcémája 80 ezer ment a bőrére 2 hónap alatt... A végén már a g1 intézetbe vittük tenyésztés mintavételre! Biztos 10 forint volt az is...

2 hét alatt hozta helyre a csomag amit összeraktak nekünk a mannások!

A pontos használati utasítással amit kaptam tőlük mailben, mit mikor hogyan használjunk...

Nem vakon vásároltam... megkértem, hogy segítsenek! :D

Nem kell lepontozgatni meg pancserkodni! Segítséget kell kérni mert több ezer embernek beválik/bevált! Vajon miért?????

Keresztfiam 2 éves és óiási nagy kelések voltak a bőrén+ olyan mint a smirgli! A fenekére jött egy és ülni se bírt aztán mikor leguggolt kifakadt neki... :/


Lefényképeztem a bőrét, arcát, keléseket (mert ez 2 évesnél rohadtul nem normális) egy kedves hölgy türelmesen elmondott mindent belinkelte mit vegyek meg, mikor hogy használjuk és láss csodát elmúlt! Alakul az igazi bababőr!

felőlem kutyaszart is a gyerekre kenhettek :) kérdés volt amire válaszoltam! Nekünk ez hatott mert elmondták, hogy shea vajat ekkor és ekkor így és így aztán a szappan se mindegy, mosódió, stb stb stb

2014. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Elsőnként: én Mindenkit pozitívan értékeltem, és megköszöntem/köszönöm a válaszokat!

A manna szappanra mint ötletre, javaslatra azt írtam, ami valós: nekünk nem vált be. Nem állítottam hogy hazugság stb, egyszerűen nem feltétlen válik be az az "a" gyereknek ami a "b"-nek is... Ettől függetlenül továbbra is várom az ötleteket.

2014. jan. 3. 14:28
 7/22 anonim ***** válasza:

Nem is neked szolt a valasz, csak 1 valakinek!


Nalunk megfigyeltuk, hogy mi az amitol erosebben kijon.

Naluno pl: tojas, tej , tejtermekek, gluten! De csak akkor tudtuk igy tesztelni mikor mar kezdett helyre jonni! Es irni mindennap mindent

Mosashoz mosodio es bebi program mert az dupla obliteses! Oblitobol a silan sensitiv jott be... Vagy nem teszel bele, a mosodioval nem kemenyedik meg a ruha.

De ez is kinel milyen...

2014. jan. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Igen, nézném én is mitől jön ki, de ahhoz javulnia kellene picit. Úgy tűnik nem a tejtől, tejtermékektől, mert ezeket kb. 2 hete hanyagolom...és semmit sem változott, sőt néha rosszabbodott...Még egyszer köszi, babáitoknak ekcéma mentes éveket!
2014. jan. 4. 08:08
 9/22 anonim ***** válasza:
Csak úgy szólok, hogy a tejfehérje kiürülési ideje 21 nap, azaz 3 hét.... Szóval még ne várj látványos eredményt.
2014. jan. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mosószóda, mosódió, házi mosószappan, és ECETES öblítés. Az ugyanis minden vegyszert kiold, és így tulajdonképpen mindegy, mivel mosod. De az ekcéma oka nemcsak a mosószer, azt azért tudni kell.
2014. jan. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!