Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Anyukák nektek is megváltozott...

Anyukák nektek is megváltozott babátok a 15 hós oltás után?

Figyelt kérdés
Csap-vág,türelmetlen,ordít,hisztizik mindenért,semmi nem jó neki!Már kivagyok mert előtte meg egy kisangyal volt.Már a boltba sem merek menni vele mert ordítva hisztizik ha nem tetszik neki valami.Segítsetek mert tanácstalan vagyok!
2014. nov. 18. 13:50
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Nem. Szerintem ennek semmi köze az oltáshoz.
2014. nov. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor meg mi lehet a baja?Soha nem volt ilyen,olyan mintha belebújt volna a kisördög és csupa nyűg egész nap.A fogai jönnek.Esetleg attól is lehet hogy így kifordult önmagából?
2014. nov. 18. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet a foga, plusz kezdődik a hisztikorszak.
2014. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az enyémek akkor fordultak ki magukból, amikor a foguk jött. Nem sokkal később 18 hónapos koruk körül pedig elkezdtek dacolni.

Szerintem sincs köze az oltáshoz.

2014. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is gondoltam ezekre de mivel első baba így annyira jártas nem vagyok,csak fura hogy az oltás óta ilyen.És a hiszti korszakuk meddig tart?Mert eddig bárhová el tudtunk menni vele de most egyszerűen lehetetlen.
2014. nov. 18. 14:17
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Szerintem ez nem az oltástól van.
2014. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk 3 éves korukig tartott, az utolsó fél év volt a legintenzívebb. Mondjuk a középső most múlt 3, de még néha feleleveníti a repertoárt, de már nem olyan vészes. A legkisebb másfél, nála most indul. Kíváncsi vagyok, ő mivel lep majd meg.

Következetesség, kitartás, türelem. Más tanácsot nem tudok adni. Vigaszul azt mondanám, hogy kinövik. :)

2014. nov. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem változott semmi az oltás után.
2014. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor volt az oltás, és mennyi idő telt el? Nálunk egy héttel oltás után volt pár iszonyú nyűgös nap, de egy hét alatt rendeződött.
2014. nov. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

eletkori sajatossag.

semmi koze az oltashoz.

2014. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!