Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mire utalhatnak az alábbi...

Mire utalhatnak az alábbi tünetek? Beteg lehet a fiam?

Figyelt kérdés
Kisfiam most 7 hetes. Az utóbbi 2-3 hétben nagyon izzadékony lett. Reggel úgy kelünk ( a hasamon alszik ) hogy nemcsak az ő ruhácskája teljesen izzadt-vizes hanem még az enyém is. Ráadásul annyira tapad tőle meg kicsit büdi is,hogy fürdéssel kezdhetjük a reggelt. Napközben is sokat izzad,a fején nincs is sapi mert rögtön belesül folyik róla a víz mintha akkor mostuk volna meg neki a haját. Ha szopizik akkor főleg izzad ( bár gondolom mert mégiscsak fizikai munkát végez) A házban átlagban 23-24 °C van ( kandallóval fűtünk így nehéz szabályozni ) Nincs túlöltöztetve egy hosszúujjas bady van rajta és egy vékony gatya zoknival. Eleinte még rugdalózót is adtunk rá de akkor kb fél óra múlva cserélhettük le rajta a rucit( pedig akkor még fűteni se fűtöttünk ). A testhőmérséklete ma reggel 37°C volt( hónaljban mértem neki mert a popsit nem nagyon tűri,rettentően aktív baba, ketten a férjemmel sem bírtuk lefogni ) Azóta módosult 36,6°C Aggódok,hogy mitől ilyen izzadékony és mitől melegszik túl...Vagy ez egy lappangó betegség tünete lehet ? Amúgy eszik rendesen ma már több mint 250 ml-t evett...Pisi és kaki is volt rendesen.

2014. nov. 19. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

vajon nincs meleg nagyon a lakasban?

nalunk 19-21 fok kozott van, 7 honapos a fiam, de mikor ilyen pici volt sem volt tobb mint 22. a furdesnel csinaltam neki mindig 24 fokot.

Vagy szerintem kerdezd meg a gyerekorvost. Nekem a fiam most nathas, nincs se laza, de o is igy izzad.

2014. nov. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meleg van nálatok, plusz valószínűleg olyan fajta a fiad, aki nem bírja a meleget. 24 fokban az én fiamról is szakadna a víz.
2014. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ! Akkor valahogy ,,lehűtöm,, a szobát :)
2014. nov. 19. 14:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisbabám is izzadós, augusztusban született, amikor először odahozták szülés után már bepólyálva, szakadt szegénykémről a víz, pedig volt vagy egy órás.

Azóta is ha meleg van a szobában rendesen izzad, szopzás közben is mert még a testemmel melegítem, szoktam magunk közé tenni egy textilpelust, meg nem fűtünk nála jobban mint a többi szobában. Nehogy félreértsd, nem kötekedésből kérdezem, de nem lenne jobb ha külön altatnád, vagy legalább magad mellett, ha ennyire leizzad szegény?

2014. nov. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez az altatás probléma...Első héten a kiságyban volt. Aztán köztünk a nagyágyon. Most meg konkrétan csak úgy alszik el ha rajtam fekszik...Első babánk szóval biztosan jól elrontottuk :( de úgy voltunk vele,hogy amit igényel azt adjuk neki... Nappal is csak a pihenőszékben alszik vagy a kezembe...
2014. nov. 19. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!