Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos védőoltás után...

3 hónapos védőoltás után megváltozott a kisfiam viselkedése. Volt valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
Itthon oltotta a gyerekorvos a babámat a férjem fogta le és csak őt látta a pici amikor megszúrta a doki. Aznap délelőtt boldog volt, gügyörészett "beszélgetett" velem és a férjemmel is ahogy azelőtt mindig történt. Viszont az oltás óta mostmár 7 napja fél a férjemtől ha meglátja sírva fakad, nem hajlabo rá mosolyogni és általánosságban a kedve is sokkal rosszabb,velem is alig hajlandó "dumcsizni".Tapasztalt valaki hasonlót? Meddig tartott? Mit rontottunk el?

2014. nov. 23. 20:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy velünk volt a baj, bár nincs a családban semmi hasonló jellegű probléma, senkinek nem voltak idegi alapú betegségei. Nekem az volt a durva, hogy mindhárom gyereknél a 15 hónapos oltás utáni 3 héten belül jöttek elő, ami persze lehet véletlen is, de mégis furcsa.
2014. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ugyanez a gondom egy ideje. 2 hete kapta meg az oltast, es az addig szoveglada kisfiam azota nem gagyog. Nagyon ritkan de inkabb az is csak hummoges. Egyszeruen nem ertem... Kerdeztem tobbektol is, de ilyet nem igen tapasztalt mas a csaladban. Szoval en is ertetlenul allok a dolog elott es sajnos a dokinot is csak januarban tudom megkerdezni errol. Nalatok visszatert azota a regi rend es szovegel a kicsi?
2014. dec. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!