Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6eves lanyomnak ketoldalt a...

6eves lanyomnak ketoldalt a csipocsontja mellett ha megnyomjuk faj egy ponton. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Eloszor vakbelre gondoltam tisztara megijedtem,de annak sok mas tunete van,de legfokepp az h folyamatos a fajdalom es altalaban az egyik oldalon vagy gyerekeknel az egesz has...de neki sehol nem.erzekeny nem faj csak ott lennt ketoldalt mintha a ket petefeszke lenne...nincs rosszul,nincs semmi baja es ez csal akkor ha megnyomom neki azt a pontot,de se mozgasnal se mashogy.Vakbelnel folyamatosan fajna es nem csak ott ket oldalt ugyanaz!? Lehet h felfazott? Nem reg volt beteg akkor meg vervetel is volt meg bakterim is a vizeletben akkor kapott ra gyogyszert de akkor nem fajt semmije.Azota eltelt par het,most 1hete megint megvan fazva mar kifele megy belole,lehet ez annak valami szovodmenye? Ha nem.mulik el neki persze orvos amugy is h o is megnyomkodja neki.De nyugtassatok meg mert most tiszta gyomorgorcsom van mar ugy raparazok az ilyenekre....mitol fajhat ott neki ketoldalt es csak nyomasra?
2014. dec. 13. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Felfazas megfazas szovodmenye akkar gyulladas is lehet,

gyulladas barmelyk testreszre ra huzzodhat

megnyugtatni sajnos nem tudunk, inkabb menjetek orvoshoz.

2014. dec. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen en is erre tippeltem,viszont ma meg mar nem fajt neki egyaltalan. Koszonom a valaszt
2014. dec. 14. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
De jô örül neki nagyon😊
2014. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*Örulok *
2014. dec. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!