Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ecet szagú folyékony széklet...

Ecet szagú folyékony széklet 10 hetes babánál?

Figyelt kérdés
10 hetes a fiam. Múlthéten kórházban voltunk reflux gyanúval és összeszedett egy köhögős-taknyos bacit...Most meg napi 2-3 pelusa kakis ami mondhatni hogy teljesen folyékony és ECET szagú. Nem az a savanyú ami néha néha volt neki hanem kifejezetten mint az ecet. Anyatejes és tápszeres. Eddig olyan 60% tej és 40% tápszer volt. Az utóbbi 1-2 hétben mivel nőtt az étvágya kb az arányok módosultak. Amúgy Milumil komfortot kap ( hasfájós babábnak ). Szóval ez a kaki összefüggésben lehet a bacival ? Vagy a tápszer növekedett mennyiségével ? Valaki tapasztalt már ilyet ? Ráadásul most kapná meg a kötelező oltását holnap és félek hogy a doki olyan felelőtlen hogy betegen is beadja neki pedig úgy köhög majd megfullad szegénykém :(

2014. dec. 16. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp emlizs dr nak tünetei...virusos tünetei vannak....normafloret adj neki estére jobb lesz!

Több gyermekes anyuka

2014. dec. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kapott antibiotikumot?Nekunk attol volt ilyen.
2014. dec. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kapott semmilyen gyógyszert és én sem,hogy a tejen keresztül átment volna...Remélem nem komoly a dolog...csak a háziorvosunk nagyon buta ( ha mondhatok ilyet) és féltem a bébim ,hogy az oltás csak ront a helyzeten...
2014. dec. 16. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nincs laza akkor a mi dokink szerint belehet adni. Ha ő nem gyerekorvos,en keresnek egy normalis gyerekorvost a helyedben.Jobban van amugy?
2014. dec. 18. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kapta meg az oltást szerencsére. A doki nagy meglepődve közölte,hogy ez a gyerek nem egészséges :O Mintha én nem vettem volna észre... Legalább kaptunk beutalót Pulmonológiára és ott talán kiderítik mi a baja ( mert eddig mindenhol voltunk már a köhögés-hörgés-sípolással csak pont a szakterületen,pulmonológián nem )A fosira meg semmit nem mondott mintha meg sem hallotta volna :S
2014. dec. 18. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!