Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Székrekedés szerű erőlködés,...

Székrekedés szerű erőlködés, a végeredmény mégis folyékony híg széklet?

Figyelt kérdés

7hete,anyatejes a fiam.és hol jobban hol kevésbé görcsöl.mert pl a hátán alig marad meg,ilyenkor befeszíti magát(mintha hídba lenne)az ujjai ökölbe és nagyon sír.Főleg délben és estére rosszabb.Vagy hason tud elaludni,vagy függőlegesen rajtam lógva.próbáltuk már az infacolt,az epumisant,de nem igazán használ.sab simplex-et javasolt a gyógyszerész.eddig úgy néz ki kicsit jobb.

de magát az okot szeretném megszüntetni.sajnos mohón eszik,és emiatt sokat bukik is.de ha ez így van,akkor mitől fájhat a hasa?

nem eszem puffasztót,már a laktohetb/mecsek teát sem iszom,mert azt mondta a patikus,hogy az édesköménytől is fájhat a hasa...mit tudok még tenni?


2010. júl. 20. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is hasfájós volt,attól függetlenül milyen volt a széklete,neki is híg minden pici babának.

Adtunk neki gripe watert és mintha elvágták volna a fájdalmat,pedig sem az espumisan sem az infacol nem hatott semmit!

2010. júl. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is hasfajos volt, nekunk az Infacol valt be. Probald ki az angol vizet. Amugy ennyi idos korukban meg erzekeny a gyomruk, mert a pocakban maskeppen jutottak elelemhez. Hozza kell szonkiuk az anyatejhez is. Probaltad az Infacolt duplan adagolni, ahogy a hasznalati utasitasban van?
2010. júl. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az elozo vagyok ismet. Angol viz, vagy masneven gripe water.
2010. júl. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

infacolt próbáltam már duplán adva is,semmi javulás.

az jutott ma az eszembe,mi van ha az alkoholmentes sörtől fáj a hasa?mert abból van hogy egy nap 2-3dobozzal is megiszom,főleg ilyen melegben,és ugye abban van szénsav.Most kihagyom 1-2napig,és ha jobb a hasa,akkor leszokom a sörről :-)

köszönöm a válaszokat

2010. júl. 21. 11:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én tapasztalatom az, hogy amíg nem alakul ki rendesen a bélflórája, szinte mindegy, hogy mit eszel vagy sem, egész egyszerűen fájni fog a pocija. Én majd két hónapig szinte semmit sem ettem és ittam, ami oka lehet bárminek, értsd tejtermékek, zsíros ételek, szénsavas italok, zöldségek, gyümölcsök stb. Mégis hasfájós maradt. Aztán kaptam egy tuti mellgyulladást, antibiotikumot írtak fel, és a magam védelmében normaflórt is szedtem hozzá. És nem tudom, hogy va-e összefüggés, de kb. azóta nem hasfájós a lányom... Most 10 hetesek vagyunk és néhány hete szűnt meg a pocakfájás.
2010. júl. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!