Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Piros pöttyök 2 éves gyereken...

Weronwicca kérdése:

Piros pöttyök 2 éves gyereken mik lehetnek?

Figyelt kérdés
Üdv! Giamnak két hete kijött hirtelen 8-10 piros nagyobb pötty. Nem himlő mert csak ott jött ki, nem csípés mert nincs közepén tűszúrás nyom, feltúrtam az egész lakást de még egy pókot sem találtam.. Pont beesett a védőnő aki azt mondta hogy a sok mamdarin ütötte ki. Két nap múlva elmúlt de akkor a combján jött ki ugyanígy, ami szintèn elmúlt. Most a kezén jött ki alul jónéhány nagyobb pötty, kezdek aggódni, apa nyugtatgat hogy nr menjek az ügyeletre, viztos valami ételallergia, hétfőn megnézetjük. Valami ötlet valakinrk? Nem lehet belőle vajon nagyobb vaj hétfőig? Nyugtalanít engem nagyon, bár apa szerint eltúlzom.. Köszönöm ha valaki tud érdemben hozzászólni! :)
2014. dec. 26. 18:16
 1/2 anonim válasza:
Lehet h bárányhimlő
2014. dec. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De elmúlt a combján aztán jött ki a karján, 4gxszerre nincs több helyen, plusz nem viszket, nem fáj neki, meg be is van oltva bárányhimlő ellen
2014. dec. 26. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!