Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem lehet orrspray-t...

Miért nem lehet orrspray-t használni terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Mi baja lehet a magzatnak attól hogy az orrspray összehúzza az orrban az ereket?
2014. dec. 6. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Én használtam. Az orvossal megbeszéltem. Napi kb 2 fújás volt csak, mert egyszerűen nem kaptam levegőt. Semmi baj nem lett belőle.
2014. dec. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A túlzott használat árthat, mert abban is gyógyszer hatóanyag van ami beszívódik a vérbe. Az meg ugye megy a magzatba..Használhatsz de óvatosan. Nekem mindhárom terhesség alatt iszonyú orrdugulásom volt és meghaltam volna nélküle. Az egyéb készítmények nem használtak. Szóval lehet,de ne sűrűn!!
2014. dec. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Véráramba kerülve a magzathoz is eljuthat. Neki annyira nem vicces, ha összehúzza az ereit.
2014. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a gyógyszertárban tengeri só oldatos orrspray-t ajánlottak, mert az természetes összetevőket tartalmaz. Csecsemőknek is használható 15napoŕ kortól. Járj utána a patikában, van megoldás!


Üdv, 26N (6+3hkm)

2014. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem használ a tenderi sós spray és a homeos spray sem! 4 napja alig aludtam a náthától de most már nem bírtam tovább és befújtam a Rhinosprayt. Azóta boldog ember vagyok :)
2014. dec. 6. 18:13
 6/12 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányt okozhat a magzatnál.
2014. dec. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Oxigénhiányos lesz? Na ezt mg nem hallottam. Próbáld meg kevésszer használni, de nem ledz semmi baj. Helyileg hat. Nekem ez a 2. terhességem, az elsőnél is használtam, egészséges 3 évesem van. Most is használom, mindjárt szülök. Voltam fül-orr-gégészeten is, mondta az orvos, akiben megbízok, hogy nyugodtan használhatom a Nasivint. Sajnos a tengeri sós orrspray és a homeós annyi volt, mintha vizet nyomtam volna az orromba.
2014. dec. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért , mert te nem hallottad, attól még okozhat. És egyébként pont a Nasivin.
2014. dec. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Aha, ha megissza, lehet. A Nasivin egy hatóanyagú, a leggyengédebb, csecsemőknek is azt ìrják fel. Valamennyi fogalmam van a gyógyszerekről, mert anyukám gyógyszerész.
2014. dec. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én is használtam, chronicus arcüreggyuszim van, állandóan dugul az orrom. egészséges kisfiam született!és most is az :)
2014. dec. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!