Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Egy sima hurutos köhögés...

Egy sima hurutos köhögés mennyi idő alatt gyógyul?

Figyelt kérdés
Nem akarom ennyi miatt dokihoz vinni a gyerekeket (3 és 1,5 évesek), mert tömeg van ilyenkor. 4 napig lándzsás utifüvet adtam nekik, most 4. napja az ambroxolt adom. A nagy már nem köhög vészesen és az orra sem folyik. Igaz korábban is kezdte 2 nappal. Alvásho sókészüléket használok és a hátukat is kenem. A durva köhögés múlhét hétfő óta tart, minden hülyeséget adok már nekik, hogy elmúljon végre :(
2014. dec. 30. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Fiam 2 éves, neki 3 hét volt. Lányom 3 hós, neki is, de ő kapott antibiotikumot, nehogy rámenjen a tüdejére, mert szegény elég "zajosan" vette a levegőt.
2014. dec. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

esetleg adhatnál nekik egy adag orvost

ha nem kezelik rendesen simán lehet tüdőgyuszija a gyereknek !

lehet h ugyan úgy köhög a két gyerek de simán lehet két teljesen más ok miatt is !


am meg nagy dózis C vitamin

D vitamin

calcium

2014. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál 2,5 hónapig tartott! :( Kb. 4-5 féle gyógyszert kapott, de nem segítettek. Utoljára kakukkfüves, de receptköteles gyógyszert írt a dokinő, ami végre hatott.

Én mindenképpen elvinném orvoshoz!

2014. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Januárban megyünk majd, mert ki akarja vizsgálni őket a doki. Kb. mióta közösségbe járnak, folyamaosan köhögnek. Hol száraz, hol hurutos, hol kevésbé, hol jobban :(
2014. dec. 31. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!