Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Vagy 2 hete köhögök, azt...

Vagy 2 hete köhögök, azt hittem javult de mostmár bizonytalan vagyok. Van amikor sima zöldet köhögök föl, van amikor nincs semmilyen színe de van amikor ilyen összeállt barna köpet. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem cigizek, de napi max 5 szálat szívok el. 20/F

2013. júl. 21. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
És az nem jutott még eszedbe, hogy elmenj orvoshoz?
2013. júl. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha már zöld, akkor bakteriális fertőzés jele, de a barna még tüdőgyulladás is lehet, menj el a háziorvoshoz, erre antibiotikum kell és lehet, hogy elküld mellkasi röntgenre is. Gondolom előtte lázas beteg voltál, vagy torokgyulladásod volt.
2013. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyet szívsz? Mióta gyújtol rá?
2013. júl. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Lehet hogy egy cigiseknek való tisztítókúra is elég lenne az erre felírt köptetővel, de mindenképp menj el orvoshoz!!!
2013. júl. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, mondjuk nekem nem barna soha, inkább világossárga. Vagy semmi nem jön fel. Közben egyfolytában el van dugulva az orrom, néha fájogat a torkom. :/
2013. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!