Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ti beoltattátok vagy be...

Matusné kérdése:

Ti beoltattátok vagy be fogjátok oltatni gyermeketeket az agyhártya elleni védőoltással? Ez ugye nem kötelező oltás 2hét múlva lesz 1 éves.

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 07:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Mi beoltattuk és nem bántam meg.Nem vagyok az a nagy oltás mániás,de én úgy érzem nem ártottam ezzel neki!A doktornénink javasolta és eléggé megbízom benne!Hála az égnek nagyon jó orvosa van.Szerintem beszéld meg az orvossal az oltást,ha kétségeid,vagy kérdéseid vannak.
2015. jan. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, megkapták. Gyerekorvossal előtte átbeszéltük, hogy mit javasol és mit nem, ezt mindenképp támogatta.
2015. jan. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
A tavaly július után születetteknél már kötelező, nem véletlenül. Mindkét gyerekemnél ez volt az egyedüli nem kötelező amit beadattam.
2015. jan. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Igen, beadattam, a doki is javasolta.

És az unokahúgommal kb 8éve végigcsináltuk, több mint egy hónapot volt kórházban. Akkor inkább az a kétszer 5 perc sírás, amit az oltás okoz, mint az amit ők ott átéltek.

2015. jan. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
igen, ahogy lehetett megkapta!
2015. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
A pneumococcus elleni neki már kötelező, azt automatikusan kapta, a meningococcus ellenit pedig nálunk az önkormányzat állja, így azt is ajánlja a doktornő mindenkinek. De egyébként ha fizetősek lettek volna, akkor is beadatjuk a lányunknak.
2015. jan. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen, ez volt az egyetlen, amelyik nem kötelezőt megváltás, doki és védőnő is javasolta. Ritka ugyan, de borzasztó következménye lehet egy meningococcus agyhártyagyulladásnak, apneumococcus ellen meg kötelező amúgy is.
2015. jan. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Beadattam mind a 3 gyerekemnek.
2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors vàlaszokat 100%-an meggyőztetek,igaz én is az igen felé hajlottam.
2015. jan. 5. 17:25
 10/16 anonim ***** válasza:
24%

Egy gyerekorvos nyilván ajánlani fogja mivel neki ebből is van pènze ha felírja! Èn egyet beadattam a lánykámnak nem bántam meg de többet nem adattam be ès nem is fogon sem neki meg sem a másik 2 picimnek sem!

Sokat olvastam ès hozzáteszem nem jókat ezèrt a párom is közölte be ne próbáljam adatni!!

Èn azt szoktam mondani lassan az èlet ellen is oltani fognak! Nyugodtan lehet lepontozni , nekem ez a vèlemènyem!

2015. jan. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!