Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3 hónapos csecsemőnek mi a...

3 hónapos csecsemőnek mi a kötelező vizsgálatok? Vérvétel is kötelező?

Figyelt kérdés
2015. jan. 2. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehogy kötelező!

Soha nem az! Csak újszülött korban szokták, amikor a sárgaságot vizsgálják.

2015. jan. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyerekorvos mondta hogy kötelező igy elvagyunk küldve a beutalót is ideadta.
2015. jan. 2. 22:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy jó az orvos? Van valami gyanúja? Mert én nem vinném vérvételre az egészséges csecsemőmet, de az utasítás megtagadása együtt jár az orvos lecserélésével is. Kérdezd meg a védőnőt.
2015. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát èrdekes amit irtál 2. Válaszoló èn mèg ilyenről nem hallottam hogy kötelező vèrvètel egy ilyen picinek.

Én holnap viszem a picikèmet a 3 hónapos kötelező oltást fog kapni most csak 1 oltást hálistennek , meg súlymèrès lesz , meg centizès , fejkörfogat , mellkas mèrès!

2015. jan. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!